Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ВІЗУАЛЬНІ ЕФЕКТИ

Системи туманоутворення часто використовують ландшафтні дизайнери і декоратори для створення візуальних ефектів у своїх проектах.

Туманоутворюючі системи Tecnocooling використовуються для створення оригінального шоу або просторової інсталяції, для імітації диму або туману. Для підсилення ефекту туманоутворююче обладнання застосовується разом зі світловою технікою і акустичною апаратурою. Використовуючи штучний туман в лазерному шоу, для створення динамічного об’ємного екрана, можна створювати нерухомі статичні або рухомі зображення.

Створення оригінального шоу за допомогою систем туману

Візуальні ефекти за допомогою штучного туману можна створювати у парках, скверах, на площах, а також при проведенні масових розважальних заходів на свіжому повітрі: фестивалів, міських свят, семінарів, презентацій, конференцій, корпоративів, концертів та інше.

Ландшафтні дизайнери за допомогою штучного туману можуть із звичайного лісу зробити казковий, а гірку з каменю перетворити на вулкан. Окрім візуальних ефектів, застосування туману сприятливо впливає на мікроклімат ландшафтного об’єкта. 

Застосування туману в ландшафтних об'єктах

Ще один спосіб застосування туману в сфері розваг - прикраса фонтанів. Вони і самі по собі мають зачаровуючий ефект, а якщо періодично закривати воду туманом, можна значно підсилити враження.

На відміну від звичайних димових генераторів системи туманоутворення абсолютно безпечні для здоров'я. Вони відрізняються низькою витратою електроенергії і води, відсутністю сильного шуму, нетоксичністю для навколишнього середовища, відсутністю неприємних запахів. Легко управляються за допомогою контролера або цифрового дисплея.

Щоб замовити систему туманоутворення для візуальних ефектів, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication