Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ВИННІ ПОГРЕБИ

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ В ВИННИХ ПОГРЕБАХ ЗБЕРЕЖЕ БІЛЬШЕ ВИНА В БОЧКАХ

Системи туманоутворення Tecnoсooling з успіхом застосовуються для підтримки необхідного рівня вологості і температури в винних погребах.

Застосування системи туманоутворення в винних погребах
Низький рівень вологості є основною причиною природного випаровування вина, яке тягне за собою втрату якості продукту і прибутку. Збільшується час виробництва вина і використання робочої сили для доливання вина в бочки. Крім того, бочки усихають, що також негативно позначається на якості вина і ефективності виробничого процесу.
Системи туману використовуються для підвищення якості та кількості вина, що витримується в дерев'яних бочках, підтримуючи необхідні температуру і вологість у винних погребах. Вода розбризкується системою через форсунки, що утворюють краплі діаметром не більше 5-10 мікрон, які миттєво всмоктуються в повітрі, не намочуючи предмети і поверхні.
В результаті бочки використовуються довше, зберігається їх якість, виробництво стає більш ефективним, запобігає природному випаровуванню вина. Досягається економія, яка дозволить окупити витрати на установку системи протягом декількох місяців.

Використання систем туманоутворення у винних погребах має ряд переваг:

  • Збільшення загальної продуктивності винного льоху;
  • Підтримання постійного рівня вологості;
  • Запобігання пересиханню бочок;
  • Запобігання природного випаровування вина;
  • Зниження витрат на людські ресурси для періодичного доливання вина;
  • Підтримка необхідної температури;
  • Економічність в порівнянні з іншими рішеннями.
  • Контроль рівня вологості в винних погребах за допомогою систем туману
  • Використання систем туману у винних погребах
  • Система клімат-контролю для винних погребів
Бочки повинні зберігатися в місці, захищеному від протягів і світла. Оптимальний рівень вологості - між 65 і 85%. При відносній вологості нижче 65% зростає ризик пересихання бочок, а при вологості вище 85% починає утворюватися цвіль і грибок. Рівень вологості між 80 і 85% значно знижує «втрату вина».
Структура бочок дозволяє використовувати переваги оптимального рівня відносної вологості. Для запобігання пересиханню бочок і порушення їх цілісності при зберіганні рекомендується уникати протягів і надмірної вентиляції у винних погребах. При правильному рівні вологості бочки відчувають себе «комфортно».
Повний контроль Системи Tecnoсooling забезпечують можливість постійного управління своєю роботою, завдяки таким пристроям, як термо- і гідростат і таймери віддаленого контролю. Таким чином на протязі всього дня підтримуються необхідні умови в винному погребі, незалежно від кліматичних умов зовні.

Низька вартість наших систем вигідно відрізняє їх від інших систем клімат-контролю для винних погребів. Системи туману Tecnoсooling споживають невелику кількість електроенергії, прості в установці. Системи поставляються в різних комплектаціях або модулях «зроби сам» з наборами зручних з'єднань.

Витрати на експлуатацію та технічне обслуговування систем Tecnoсooling мінімальні.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication