Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ВІЗУАЛЬНІ ЕФЕКТИ ЗА ДОПОМОГОЮ СИСТЕМ ТУМАНОУТВОРЕННЯ

СТВОРЕННЯ ЕФЕКТУ ДИМКИ, ТУМАННОЮ ЗАВІСИ ДЛЯ ПРОЕКТОРА, ПРИРОДНОГО ТУМАНУ АБО ДОЩУ

Створення візуальних ефектів за допомогою систем туманоутворення набуває широкого поширення в індустрії розваг та відпочинку. Системи створюють різноманітні ефекти під відкритим небом: від тонкої димки до густого туману. В готелях, базах відпочинку, аквапарках, біля басейнів, у ландшафтних парках ефект туманоутворення створить затишок та унікальний мікроклімат для людей та рослин. Система підсвічування плюс «туман» додасть трохи містики у вечірній час.

Візуальні ефекти за допомогою систем туманоутворення

Візуальні ефекти створені штучним туманом високого тиску можна використовувати у поєднанні з різноманітним освітленням, піротехнікою, з генераторами піни і мильних бульбашок, іншими засобами створення яскравих спецеффектів. Місцем використання систем штучного туману можуть стати такі заходи:

  • пінні вечірки та дискотеки на пляжі, у клубі або іншому місці під відкритим небом;
  • танцювальні шоу-програми з візуальними ефектами;
  • дитячі свята;
  • фестивалі та концерти;
  • весілля;
  • корпоративні розважальні заходи;
  • міські свята.
  • Візуальні ефекти для басейнів за допомогою систем туману
  • Візуальні ефекти у місцях під відкритим небом системами туману
  • Візуальні ефекти для ландшафтних об'єктів
У жарку пору року такий ефект використовується для додаткового охолодження навколишнього середовища та створення комфортного мікроклімату. Також використання штучного туману сприяє зменшенню рівня запиленості повітря, та може бути використано для відлякування та знищення комах, мух, мошок, комарів за умови використання спеціальних водорозчинних засобів.

Для створення штучного туману використовують чисту воду, що забезпечує безпеку та доступність для використання на дитячих розважальних об’єктах.

Для роботи такої системи необхідні вода (накопичувальна ємність або централізована подача) та підключення до мережі електропостачання 220V. Система монтується як на стаціонарних, так і на тимчасових конструкціях в залежності від запиту замовника. Ефективна та економічна система туманоутворення для створення візуальних ефектів легко монтується, вимагає мінімального сервісного обслуговування, має значний ресурс використання.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication