Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ЗАСТОСУВАННЯ ТУМАНУ - ГІРНИЧО-ВИДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ І МЕТАЛУРГІЯ

ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ ПРИ РОЗРОБЦІ, ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ СИРОВИНИ І ПРОДУКЦІЇ

При розробці родовищ і перевантаженні руди утворюється багато пилу, який заважає працювати, знижує ресурс обладнання, привертає посилену увагу контролюючих органів і мешканців навколишніх територій.

  • Металургія - застосування системи туману
  • Пригнічення пилу у металургії системою штучного туману

Для скорочення кількості пилових викидів можна застосовувати системи туманноутворення для придушення пилу. Такі системи подають в зону запилення водяний туман високого тиску, частинки туману прилипають до частинок пилу, обтяжують їх і опускають на поверхню робочого майданчика або відвалу.

Штучний туман можна використовувати як для придушення активних джерел пилу при розробці (ковші екскаваторів, вибухові роботи) або транспортуванні і перевантаженні (бункери-живильники, вагоноперекидачі, суднові навантажувачі), так і для створення щільного укривного шару на поверхні відвалів при зберіганні сировини. Для посилення ефекту у воду, що розпилюється можуть додаватися спеціальні сполучні або піноутворюючі розчини ПАР (поверхнево-активні речовини).

Система туманоутворення на гірнично-видобувній промисловості

Використовується два основних підходи для створення області придушення пилу - установка стаціонарних або мобільних туманних гармат з потужними вентиляторами і проектування модульних систем туманоутворення з форсунками.

Гармати поставляються в готовому зібраному вигляді і відразу готові до використання, потрібно тільки підключення до води і електричного живлення. Модульні системи проектуються виходячи з конкретних вимог замовника, окремо для кожного джерела пилоутворення з урахуванням характеру пилу і сезонності експлуатації.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication