Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ В БУДИНКАХ І КВАРТИРАХ

АВТОМАТИЧНА ПІДТРИМКА ВОЛОГОСТІ ПОВІТРЯ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ, КВАРТИРАХ, ОФІСАХ І ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕННЯХ

Компанія TecnoCooling пропонує повністю автоматичні системи туманоутворення для прямого адіабатичного зволоження повітря. У таку систему не потрібно наливати воду, тому що вона надходить автоматично з фільтра з «зворотним осмосом» і вугільними картриджами. Датчики вимірюють вологість і температуру в приміщеннях. Досить поставити бажаний рівень вологості і система зробить все без участі людини.

В основі системи зволоження - плунжерний насос високого тиску 70 бар з електродвигуном, блоком автоматики і захисту, електромагнітними клапанами, регулятором тиску і клапаном безпеки промислового класу. У лінійці є кілька насосів - 0,3-0,4 л / хв. Відповідно для квартир, і дві моделі для будинків - 0,9-1 л / хв. і 1-2,5 л / хв.

  • Охолодження терас системою туманоутворення
  • Застосування систем туману на верандах
  • Зволоження рослинного фасаду системами туману

У блоці управління насосом передбачені всі необхідні ступені захисту. Він не дасть насосу працювати без води, повідомить про необхідність проведення регулярного технічного обслуговування, запобігає утворенню крапель на форсунках, а в разі прориву магістралі або поломки зупинить насос.

Блок управління може взаємодіяти як з «розумним будинком», так і з власними вимірювачами вологості (датчиками).

Основні частини системи зволоження штучним туманом мають значний запас міцності: гнучкі тефлонові труби - п'ятикратний, а фітинги та форсунки - триразовий запас. Термін служби фітингів і труб не менше 10 років.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication