Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ПАРКИ РОЗВАГ, ЗООПАРКИ

ОХОЛОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ І СТВОРЕННЯ РІЗНОМАНІТНИХ ТУМАННИХ ЕФЕКТІВ В ПАРКАХ ВІДПОЧИНКУ І РОЗВАГ

Створення комфортного мікроклімату, для людей і тварин на території парків розваг, атракціонів, зоопарків, за допомогою систем штучного туману, впевнено використовується фахівцями у сучасній індустрії розваг. Найбільш затребуваними, є такі функції систем туманоутворення: охолодження, пилопригнічення, захист від комах та створення візуальних ефектів.

  • Охолодження  палаточного містечка РоялГарден
  • Охолодження палаточного містечка системою туману
  • охолодження повітря у зоопарку
  • Охолодження повітря у вольєрах зоопарку

Зниження температури повітря на відкритому просторі та створення сприятливих умов для перебування гостей розважальних комплексів - такі завдання вирішують сучасні системи туманоутворення високого тиску.

Правила утримання тварин на територіях зоопарків та розплідників, вимагають від власників створення сприятливих умов для своїх підопічних та турботи про здоров’я. Так як тварини обмежені у можливостях вільного пересування та вибору комфортних умов у вольєрах, власники та доглядачі вимушені створювати сприятливий мікроклімат штучним шляхом.

Охолодження вол'єрів зоопарка системою туману

Одним із шляхів зниження температури повітря до комфортної є встановлення систем туманоутворення Tecnocooling. Зважаючи на широкий вибір обладнання та комплектуючих для систем туманоутворення високого тиску, наші спеціалісти можуть спроектувати та встановити унікальну систему створення штучного туману з урахуванням усіх бажань і потреб замовника.

Системи туману високого тиску дозволяють значно знижувати температуру повітря на відкритому просторі у спекотні літні дні. Для цього встановлюються спеціальні магістральні лінії з труб і форсунок або вентилятори з туманоутворюючими форсунками. Підключивши систему до мереж електро- та водопостачання легко і зручно створювати охолодження, зволоження, пилопригнічення повітря на відкритому просторі.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication