Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ПТАХІВНИЦТВО

ЗВОЛОЖЕННЯ ТА ОХОЛОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ПТИЦІ ТА ВИРОБНИЦТВІ ЯЄЦЬ

Птахівництво - одна з найдинамічніших і продуктивних галузей тваринництва. Економічні показники птахоферм безпосередньо залежать від самопочуття самих птахів, які дуже чутливі до факторів зовнішнього середовища. Літня спека і сухість повітря завдають птахофермам великої шкоди. Висока температура повітря призводить до зниження вологості повітря, птиця страждає від теплового стресу. Знижуються показники зростання, зменшується споживання корму, знижується несучість, зменшується розмір яєць і їх якість. Тепловий стрес здатний привести до загибелі птиці.

 • Застосування штучного туману на птахофабриці
 • Система штучного туманоутворення на птахофабриці
 • Зволоження повітря штучним туманом на птахофабриці

Система туманоутворення допомагає вирішити проблему теплового стресу, підвищити життєздатність, інтенсивність росту і продуктивність птиці. Створення оптимального рівня вологості в перші дні життя позитивно позначається на зростанні птахів.

Використання переваг систем туманоутворення для птахоферм дає значне підвищення всіх показників здоров'я поголів’я, а відповідно і економічний ефект. 

Чим доросліша птиця, тим більша вона за розміром і відповідно збільшується кількість оперення. Це ускладнює відведення тепла з організму. Ознакою того, що птах відчуває тепловий стрес, є прискореної дихання. Не маючи потових залоз, птиці доводиться для охолодження тіла виводити тепло з організму за допомогою глотки і дихальної системи. Температура тіла птиці підвищується в зв'язку з підвищеним споживанням енергії, витраченим на почастішання дихання. Тривале знаходження в стані теплового стресу призводить до продовження зростання температури, в свою чергу відсоток смертності збільшується. Допомогти птиці впоратися з тепловим стресом можна прийнявши ряд необхідних заходів. 

Для зниження впливу теплового стресу птицю слід помістити в добре вентильованому приміщенні. Для зниження температури повітря використовують системи туманоутворення високого тиску.

Також важливою функцією системи туманоутворення є боротьба з запиленістю повітря в приміщеннях птахофабрик. Система туману додатково може використовуватися і для аерозольного розбризкування в приміщеннях лікувальних і знезаражувальних препаратів і реагентів. Дозуючий пристрій дозволяє вводити в туман необхідні реагенти і розчини.

Система туманоутворення здатна в спекотні періоди часу знижувати температуру в пташниках на 5-15 градусів, підтримувати необхідний рівень вологості повітря, а також знижувати кількість пилу в повітрі. Системи туману широко використовуються в птахівництві для охолодження птахів в жарку пору року. За допомогою туманоутворення в загонах і клітках підтримує комфортна температура. Завдяки цьому у птахів поліпшується апетит, вони продовжують набирати вагу, росте продуктивність. Все це позначається на економічних показниках фермерського господарства.

Основні завдання системи туманоутворення на птахокомплексах:

 • Охолодження приміщень і зниження теплового навантаження на птицю;
 • Очищення повітря від пилу і парів аміаку;
 • Зменшення поширення запахів;
 • Проведення санітарно-епідеміологічних заходів.

Переваги перед іншими відомими системами контролю температурного режиму

Рентабельність випарного охолодження, яке виробляється системами туману, доведено на практиці. Також для птахівників це означає наступні переваги:

 • Простота установки;

 • Витрати на установку складуть від 1/8 до 1/2 вартості установки класичної системи кондиціонування;

 • Мінімальне технічне обслуговування;

 • Знижений рівень шуму;

 • Низьке споживання електроенергії (вентилятор і насос);

 • Низьке споживання води;

 • Витрати на експлуатацію систем значно нижче, ніж у систем кондиціонування;

 • Повна автоматизація процесу управління мікрокліматом на птахофермі.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication