Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ТВАРИННИЦТВО
СВИНАРНИКИ, КОРІВНИКИ,  ЗВІРОФЕРМИ

ОХОЛОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ В КОРІВНИКАХ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА

У спеку, при відсутності системи охолодження туманом, велика рогата худоба відчуває сильний стрес, який негативно позначається на активності, фізіології та зростанні тварин. Дослідження показали, що при температурі вище 26°С, молочні корови зменшують кількість споживаної їжі і таким чином починають втрачати вагу. Виробництво молока падає до мінімального рівня.

Штучний туман в коровникуТакож погіршуються репродуктивність і здоров'я. Негативний вплив такого теплового навантаження відчувається і пізніше, в більш прохолодну пору року. Молочні корови з великою продуктивністю більше за інших схильні до впливу теплового навантаження.

Ступінь теплового навантаження, при якій страждають тварини, залежить від сукупності декількох чинників: температури повітря, відносної вологості, руху повітря і сонячної активності.

Продуктивність корів зростає, якщо вони знаходяться в комфортних умовах, які забезпечуються системою охолодження туманом.

Призначення систем охолодження туманом для тварин

Застосування штучного туману у тваринництвіОсновним призначенням системи охолодження туманом для корівників, є зниження температури в приміщеннях утримання тварин. Прі зниженні температури, у тварин поліпшується апетит, вони менше потіють, а значить менше витрачають енергії на підтримку температури тіла.

З поліпшенням комфорту і самопочуття корів за допомогою правильно організованої системи зволоження корівників тваринницький бізнес зможе розвиватися більш стрімко, і прибуток підприємства істотно зросте.

Країни, які лідирують у розвитку тваринництва у світі, передбачають систему створення сприятливого мікроклімату за допомогою системи туманоутворення ще на стадії проектування тваринницьких комплексів. Використання такої системи дозволяє знизити температуру повітря в приміщенні та на відкритих вигулах на 10-15 градусів, що створює більш комфортні умови для утримання тварин. Витрати на установку та експлуатацію систем туманоутворення TecnoCooling значно нижче, ніж у традиційних систем кондиціонування повітря.

Такі системи сприяють зниженню температури повітря, дозволяють знижувати запиленість повітря, контролювати і пригнічувати неприємні запахи, сприяють поліпшенню санітарних умов утримання тварин.

Використання систем штучного туману добре зарекомендувало себе також на свинарниках, конефермах, звірофермах.

Переваги систем охолодження туманом

Перевагами використання систем туманоутворення є:

  • Зниження споживання води і електроенергії;

  • Дешевша установка і скорочення експлуатаційних витрат порівняно з традиційною системою кондиціонування;

  • Зниження теплового навантаження на тварин;

  • Підвищення виробництва молока і м'яса;

  • Збільшення періоду розмноження і темпів приросту;

  • Дезодорація території.

Все це безсумнівно впливає на рівень доходів у галузі тваринництва.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication