Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

Для роботи системи туману потрібні форсунки з розмірами від 15 до 100 мкм в діаметрі і високий напір води від 70 до 100 атм. Тому до складу Туманоутворювач входять насос, труби і фітинги, фільтри для води, дозатори і клапани. Робота всіх цих компонентів забезпечує підтримку оптимального мікроклімату в приміщенні.

Ми пропонуємо великий вибір обладнання для систем туману, а також додаткові елементи у вигляді електромагнітних клапанів, дозаторів, запірної арматури. Більш детально про наші послуги, типових проектах штучного туману і видах робіт розкажуть наші менеджери. Вони розрахують вартість установки і підготують індивідуальну пропозицію.

Клапани для системи туману

Це деталь електромеханічного принципу дії. Воно використовується для настройки, відкриття і припинення потоку робочого середовища. Електромагнітний клапан скидає тиск в магістралі при зупинці насоса, дозволяє іншим ділянкам системи за вказівкою контролера або таймера управляти роботою насосів різних серій.

Клапани ще називаються соленоїдними, де головний елемент - це котушка. Всередині неї вмонтовано сердечник. Управління пристроєм виконується за допомогою пропуску струму через індукційну котушку. А її магнітне поле тисне на сердечник, приводячи його в дію.

Клапан для туману

Клапани можуть бути:

 • нормально закріпленими;
 • відкритими;
 • бістабільності.

Найчастіше використовують для організації системи туману нормально закриті клапани. Вони зберігають закрите положення обладнання, якщо немає напруги в котушці. Коли напруга виникає, то клапан спрацьовує. Крім соленоїдних клапанів в нашому каталозі можна придбати роз'єм для електромагнітного клапана.

Дозуючі насоси

Вони вважаються різновидом насосів. Використовуються для вимірювання кількості рідини з високою точністю, так як є шкала дозування. Цей насос втягує деяка кількість рідини, а після передає її на лінію.

Характеристики насоса-дозатора:

 • Відсутність протікання.
 • Лінійне управління пристроєм.
 • Невелика вага.
 • Висока точність дозування.
 • Надійність і міцність конструкції.
 • Невеликий експлуатаційний витрата.
 • Великий термін служби мембран.
 • Простий догляд та умови експлуатації.
 • Низькі експлуатаційні витрати.
 • Необмежений режим сухого ходу.
 • Велика область застосування через програми комбінацій і комплектування.

Можна налаштовувати продуктивність насоса, змінюючи довжину і частоту його ходу, що допомагає отримати точне дозування води при регулярно мінливому протитиску. По конструкції насос для Туманоутворювач є самовсмоктувальним механізмом. Цим він відрізняється від відцентрових насосів, на величину всмоктування яких позначається велика кількість чинників.

Звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть визначитися з вибором устаткування для Туманоутворювач. Ми розповімо про технічні особливості дозаторів і клапанів, інших комплектуючих. Допоможемо зібрати обладнання під ваш бюджет.

Клапани та дозатори

Електромагнітний клапан 220В

Використовується для розділення системи туману на декілька ...

3213,39 ₴

Електромагнітний клапан 24В

Використовується для розділення системи туману на декілька ...

3213,39 ₴

Насос дозатор Easy

Використовується для до насосів з вбудованою ємністю чи в ...

11190,14 ₴

Роз’єм для електромагнітного клапана 220В

Використовується для підключення клапану до мережі 220 В чи ...

147,58 ₴

Роз’єм для електромагнітного клапана 24В

Використовується для підключення клапану до мережі 220 В чи ...

147,58 ₴

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication