Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ОХОЛОДЖЕННЯ ТУМАНОМ ВИСОКОГО ТИСКУ

Системи охолодження туманом мають високу економічну ефективність при використанні у різних галузях, завдяки важливій властивості туману високого тиску – здатності дрібних крапель туману швидко випаровуватися, поглинаючи тепло з повітря.

  • Системи туману високого тиску у тваринництві
  • Охолодження туманом у птахівництві
  • Охолодження туманом у ресторанах
  • Охолодження повітря у муніціпальних об'єктах

Ці крихітні крапельки води, розпилені через форсунки туманоутворення, швидко поглинають наявну в навколишньому середовищі енергію (тепло) і випаровуються, перетворюючись на водяну пару (газ). Енергія (тепло), яка використовується для зміни води на газ, виводиться з навколишнього середовища, отже, повітря охолоджується.

Через свій малий розмір краплі води можуть швидко випаровуватися. Саме випаровування води, тобто перехід з рідкого в газоподібний стан, поглинає тепло з повітря. Питома теплота випаровування води при температурі 15 ° C дорівнює 2466 кДж / кг або 589 ккал / кг. Чим нижче відносна вологість, тим більше води випарується і, відповідно, більше тепла буде взято з повітря.

Питомі витрати електроенергії на випаровування 1 л води складають від 2,5 до 10 Вт на годину в залежності від розміру системи туманоутворення. Тільки насос високого тиску 70-80 бар забезпечує рівномірний і помірний туман з розміром крапель близько 10 мікрон, який відразу випаровується, і не випадає у вигляді мокрих плям і калюж води на оточуючих поверхнях і обладнанні.

Охолодження туманом - це простий, недорогий і ефективний спосіб знизити температуру на 10-12 ° C на відкритому повітрі або в приміщенні. Такий туман покращує умови праці для персоналу або підвищує комфорт для відвідувачів, підтримує технологічні параметри повітря в виробничих і складських приміщеннях, зберігає якість сировини і готової продукції, захищає обладнання і навколишнє середовище від пилу або запахів.

Системи туману високого тиску стають ідеальним рішенням для охолодження великих площ, у тому числі таких, які потребують роботи з відкритими дверима та вікнами (промислові цехи, навіси, гаражі, майстерні) або для зменшення високих теплових викидів від промислових процесів (ливарні машини та ін.).

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication