Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

МІСЬКІ ТА МУНІЦИПАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ НА ПЛОЩАХ, ПАРКАХ, СКВЕРАХ ТА ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

Створення концепції розвитку сучасного міста передбачає створення комфортних умов для його жителів. Тому актуальним і важливим є питання охолодження повітря в умовах літньої спеки на площах міст, у парках, скверах та інших муніципальних об’єктах міської інфраструктури.

  • Зволоження повітря на Екатеринославському бульварі
  • Зволоження повітря в торгівельних центрах

Сучасним інженерним рішенням для вирішення цієї проблеми являються системи охолодження туманом високого тиску. Система працює з використанням звичайної питної води та електрики. Мінімальні витрати енергоресурсів забезпечують економічність та ефективність такої системи, вона потребує мінімального сервісного обслуговування, являється надійним, швидким та недорогим рішенням по охолодженню повітря на відкритому просторі.

Система туманоутворення Tecnocooling має широкі можливості по монтажу і встановленню на різноманітні архітектурні форми, як стаціонарні, так і мобільні, або тимчасові.

Системи охолодження туманом потребують сезонного сервісного обслуговування: запуск системи з початком теплого періоду та консервування на осінньо-зимовий період. А також профілактичного сервісного обслуговування: заміна мастила у насосі та промивка форсунок, в залежності від якості води, 1-2 рази за сезон.

Такі системи також використовуються для відлякування комах, комарів, мошок шляхом додавання до води інсектицидних, водорозчинних засобів.

За допомогою систем туманоутворення можна створювати різноманітні візуальні ефекти, від тонкої димки до густого туману, які можуть стати окрасою та родзинкою пам’ятників архітектури або сучасного міського ландшафту.

Розміщення таких зон комфортного мікроклімату у місцях великого скупчення людей на об’єктах популярних для відвідування туристами та жителями міста, сприяє більш здоровій атмосфері у місцях відпочинку людей, збільшує кількість відвідувачів, формує позитивний імідж міста.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication