Контролери і датчики для туману Tecnocooling

Код товару: ТС100032

0

2 146 грн.

На складі

Використовується для управління насосом високого тиску системи туманоутворення за допомогою датчику ..

Код товару: ТС100033

0

7 243 грн.

На складі

Використовується для управління насосом високого тиску системи туманоутворення за допомогою контролл..

Код товару: ТС100002

0

8 685 грн.

На складі

Використовується для управління насосом високого тиску системи туманоутворення за допомогою датчику ..

Код товару: ТС100009

0

9 691 грн.

На складі

Використовується для управління насосом високого тиску системи туманоутворення за допомогою датчику ..

Код товару: ТС100001

0

17 102 грн.

На складі

Используется для управления насосом высокого давления системы туманообразования с помощью датчика вл..

Код товару: ТС100008

0

18 779 грн.

На складі

Використовується для управління насосом високого тиску системи туманоутворення за допомогою датчику ..

Системи штучного туману використовуються при оформленні зон відпочинку, в тепличному господарстві на промислових об'єктах. Для підтримки оптимального мікроклімату в приміщенні потрібні додаткові пристрої - датчики і контролери управління параметрами вологості і температури повітря.

Контролер вологості

Управління Туманоутворювач виконується вручну або за допомогою контролера. Він вважається мозком обладнання. Крім блоку управління до контролера вологості підключається насос, гігрометр. Останній дозволяє порівнювати дані вологості повітря до встановлених оператором нормами, управляти роботою насоса.

Контролер вологості грунту

Правильно налаштований контролер буде керувати роботою системою туману за заданим графіком. При необхідності техніка буде робити поправки через сигнали, отриманих від датчиків. Контролер вологості - хороша альтернатива шафі управління кліматом. Адже система проста в установці та користуванні, не потребує ТО.

Контролер температури

Головним параметром контролера температури - підтримання оптимальної температури в приміщенні. Ряд пристроїв працюють від електричної мережі, інші - від батарейок. Останні зручно використовувати в місцях з утрудненим доступом. Робота деталі максимально проста. Контролер за допомогою датчика вимірює температуру повітря, відображає її на цифровому індикаторі. Далі він реагує на техніку, керуючи температурою в кімнаті.

Датчик температури

Щоб регулятор температури правильно працював, справлявся із завданнями, техніку доповнюють системами управління та аналізу параметрів мікроклімату. У нашому магазині ви знайдете всі потрібні для цього прилади. У нас можна купити пульт управління системою туману, датчик температури.

Останній оснащують системою кабельного підключення. Це зручно для організації безперебійної роботи. Можна використовувати цей елемент для тваринницьких ферм. Там підтримання оптимального мікроклімату важливо, інакше скачки температури викличуть поширення бактерій і інфекції в вольєрах і загонах.

Контролери і датчики для систем туману

Датчик вологості

Елемент здатний внести поправки в графік поливу за допомогою подачі сигналу на контролер. Головним завданням датчика вологості є реакція на рівень вологості в приміщенні. Це обладнання найчастіше використовують в тепличних господарствах, в грибоводческих комплексах, при вирощуванні рослин, при живцюванні.

Набувають датчик вологості на деяких промислових виробництвах. Припустимо, в друкарні велике значення має показник вологості повітря в приміщенні. Він не повинен бути нижче 48%. Стежать за таким параметром при сушінні бетону, деревини та інших матеріалів.

У нашому магазині ви знайдете всі комплектуючі та обладнання для організації ефективної системи управління мікрокліматом в приміщенні. Це пульти управління, ДУ, датчики і контролери. Доставляємо ці елементи по всій Україні.

На різні урочистості та заходи. Умови та деталі уточнюйте по телефону (067) 862 00 03.