Про нас

Tecnocooling – італійський виробник обладнання для систем туману високого тиску. Компанія є частиною виробничого концерну Tecno.Mec S.R.L., в який також входять такі торгові марки, як: TecnoSpares, MecPump, ECTubi, TecnoMec, Emilvapor. Серед обладнання, яке виробляє компанія є:

  • широкий асортимент насосів високого тиску;
  • очисне обладнання;
  • труби і фітинги.

Вся продукція бренду виробляється на заводах концерну в Італії і має європейську сертифікацію за стандартом CE. Також продукція відповідає вимогам, які пред'являються Митним Союзом. Система менеджменту компанії сертифікована по ISO 9001: 2008. Є розгалужена мережа представництв по всьому світу. Головний офіс компанії розташований в Італії.

З 2010 продукція компанії Tecnocooling офіційно поставляється в Україну компанією «УкрСпецЗбут», товарні склади якої розташовані в м Дніпро і Київ. У нас завжди є в наявності найширший асортимент продукції бренду.

Компанія «УкрСпецЗбут», будучи офіційним дилером Tecnocooling в Україні, пропонує своїм покупцям оригінальну продукцію з офіційною гарантією терміном 2 роки. Асортимент продуктів компанії оновлюється і розширюється щороку, і наші покупці мають можливість придбати в Україні рівно те ж, що і споживачі в Європі.

Сертифікат офіційного представника Tecnocooling

Наші фахівці завжди допоможуть підібрати все необхідне обладнання і комплектуючі, підготують комерційну пропозицію і, при необхідності, технічне завдання. Також ми виконуємо весь спектр технічних робіт по впровадженню систем штучного туману на приватних об'єктах і підприємствах будь-якого типу.

У «УкрСпецЗбут» Ви також маєте можливість замовити запчастини і комплектуючі для обладнання Tecnocooling за найвигіднішими цінами. Телефонуйте за тел. (067) 862 00 03 та (050) 862 00 03 та наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання!