Системи штучного туману використовуються при оформленні зон відпочинку, в тепличному господарстві на промислових об'єктах. Для підтримки оптимального мікроклімату в приміщенні потрібні додаткові пристрої - датчики і контролери управління параметрами вологості і температури повітря.
Контролер вологості
Управління Туманоутворювач виконується вручну або за допомогою контролера. Він вважається мозком обладнання. Крім блоку управління до контролера вологості підключається насос, гігрометр. Останній дозволяє порівнювати дані вологості повітря до встановлених оператором нормами, управляти роботою насоса.
Правильно налаштований контролер буде керувати роботою системою туману за заданим графіком. При необхідності техніка буде робити поправки через сигнали, отриманих від датчиків. Контролер вологості - хороша альтернатива шафі управління кліматом. Адже система проста в установці та користуванні, не потребує ТО.
Контролер температури
Головним параметром контролера температури - підтримання оптимальної температури в приміщенні. Ряд пристроїв працюють від електричної мережі, інші - від батарейок. Останні зручно використовувати в місцях з утрудненим доступом. Робота деталі максимально проста. Контролер за допомогою датчика вимірює температуру повітря, відображає її на цифровому індикаторі. Далі він реагує на техніку, керуючи температурою в кімнаті.
Датчик температури
Щоб регулятор температури правильно працював, справлявся із завданнями, техніку доповнюють системами управління та аналізу параметрів мікроклімату. У нашому магазині ви знайдете всі потрібні для цього прилади. У нас можна купити пульт управління системою туману, датчик температури.
Останній оснащують системою кабельного підключення. Це зручно для організації безперебійної роботи. Можна використовувати цей елемент для тваринницьких ферм. Там підтримання оптимального мікроклімату важливо, інакше скачки температури викличуть поширення бактерій і інфекції в вольєрах і загонах.
Датчик вологості
Елемент здатний внести поправки в графік поливу за допомогою подачі сигналу на контролер. Головним завданням датчика вологості є реакція на рівень вологості в приміщенні. Це обладнання найчастіше використовують в тепличних господарствах, в грибоводческих комплексах, при вирощуванні рослин, при живцюванні.
Набувають датчик вологості на деяких промислових виробництвах. Припустимо, в друкарні велике значення має показник вологості повітря в приміщенні. Він не повинен бути нижче 48%. Стежать за таким параметром при сушінні бетону, деревини та інших матеріалів.
У нашому магазині ви знайдете всі комплектуючі та обладнання для організації ефективної системи управління мікрокліматом в приміщенні. Це пульти управління, ДУ, датчики і контролери. Доставляємо ці елементи по всій Україні.
Дозуючі насоси
Вони вважаються різновидом насосів. Використовуються для вимірювання кількості рідини з високою точністю, так як є шкала дозування. Цей насос втягує деяка кількість рідини, а після передає її на лінію.
Характеристики насоса-дозатора:
- Відсутність протікання.
- Лінійне управління пристроєм.
- Невелика вага.
- Висока точність дозування.
- Надійність і міцність конструкції.
- Невеликий експлуатаційний витрата.
- Великий термін служби мембран.
- Простий догляд та умови експлуатації.
- Низькі експлуатаційні витрати.
- Необмежений режим сухого ходу.
- Велика область застосування через програми комбінацій і комплектування.
Можна налаштовувати продуктивність насоса, змінюючи довжину і частоту його ходу, що допомагає отримати точне дозування води при регулярно мінливому протитиску. По конструкції насос для туманоутворення є самовсмоктувальним механізмом. Цим він відрізняється від відцентрових насосів, на величину всмоктування яких позначається велика кількість чинників.
Звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть визначитися з вибором устаткування для туманоутворення. Ми розповімо про технічні особливості дозаторів і клапанів, інших комплектуючих. Допоможемо зібрати обладнання під ваш бюджет.
Клапани для системи туману
Це деталь електромеханічного принципу дії. Воно використовується для настройки, відкриття і припинення потоку робочого середовища. Електромагнітний клапан скидає тиск в магістралі при зупинці насоса, дозволяє іншим ділянкам системи за вказівкою контролера або таймера управляти роботою насосів різних серій.
Клапани ще називаються соленоїдними, де головний елемент - це котушка. Всередині неї вмонтовано сердечник. Управління пристроєм виконується за допомогою пропуску струму через індукційну котушку. А її магнітне поле тисне на сердечник, приводячи його в дію.
Клапани можуть бути:
- нормально закріпленими;
- відкритими;
- бістабільності.
Найчастіше використовують для організації системи туману нормально закриті клапани. Вони зберігають закрите положення обладнання, якщо немає напруги в котушці. Коли напруга виникає, то клапан спрацьовує. Крім соленоїдних клапанів в нашому каталозі можна придбати роз'єм для електромагнітного клапана.