Хомути та кріплення для систем туману Tecnocooling

Код товару: ЕС400027

0

38 грн.

На складі

Хомут Tecnocooling для нейлонової (поліамідної) труби діаметром 3/8'' з каучуковою вкладкою,..

Код товару: ЕС400007

0

38 грн.

На складі

Хомут Tecnocooling для нейлонової (поліамідної) труби діаметром 3/8'' з каучуковою вкладкою,..

Код товару: ЕС400028

0

41 грн.

На складі

Хомут Tecnocooling для нейлонової (поліамідної) труби діаметром 1/4'' з каучуковою вкладкою,..

Хомути та кріплення для систем туману Tecnocooling

Надійна та безпечна експлуатація системи туманоутворення залежить від багатьох факторів. Не останнє місце у цьому переліку займає якість кріплення магістралі та окремих її модулів. При цьому використовуються спеціальні хомути та кріплення для систем туману, які гарантують надійне утримання труб не тільки на стінах, але і на будь-яких інших поверхнях.

Хомути для систем туману

Виготовляються модулі кріплення з міцного сталевого сплаву. Основа може мати оцинковане або нержавіюче покриття, що гарантує тривалу експлуатацію хомутів без потреби їх частої заміни або відновлення.

Кожен хомут для системи штучного туману комплектується прокладкою з каучуку. Вона не тільки оберігає труби від пошкодження під час монтажу, але й сприяє зменшенню вібрації при подальшій експлуатації системи. Знижується за рахунок неї та рівень шуму в процесі роботи.

Каучук несприйнятливий до різних негативних контактів, стійкий по відношенню до води та ультрафіолетових променів, безпроблемно витримує експлуатацію за високих та низьких температур. Причому без втрати своїх початкових властивостей і зовнішніх показників. На вибір доступні вкладки білого або чорного кольору для труб з різних матеріалів 1/4 і 3/8 дюйма.

Кріплення для систем туману

Вибираючи кріплення для системи штучного туману, покупці все частіше віддають перевагу продукції Tecnocooling. Йдеться про італійську компанію, що пропонує якісні аксесуари та комплектуючі для систем туманоутворення. Вироби представлені на ринку в широкому асортименті і мають цілком демократичну вартість. А їхнє придбання в офіційному інтернет-магазині матиме для споживача такі переваги:

  • гарантія отримання якісних компонентів;
  • кваліфікована підтримка при виборі та замовленні;
  • оперативне відправлення продукції до будь-якого регіону країни;
  • обов'язкова сертифікація кожного виробу у каталозі;
  • можливість оренди товару за попереднім погодженням;
  • супровід гарантією будь-якого аксесуара, що купується.

Шукаєте надійні модулі кріплення для системи туманоутворення? Потребуєте якісної та довговічної продукції? Звертайтеся. Хомути в асортименті від Tecnocooling чекають на вас.

На різні урочистості та заходи. Умови та деталі уточнюйте по телефону (067) 862 00 03.