Обладнення для водопідготовки

Код товару: EC500009

0

4 096 грн.

На складі

Використовується для затримки та недопущення поподання частин бруду від насосу високого тиску до ком..

Код товару: EC500005

0

5 392 грн.

На складі

Сфера застосування: використовується для затримки та недопущення поподання частин бруду до насосу ви..

Обладнення для водопідготовки

Принцип роботи системи штучного туману зрозумілий і простий. Необхідно створити високий тиск рідини, подати цю рідину під тиском до форсунок, а ті вже розпилюють її у вигляді дрібних частинок і створюють туман на обраної території. Цей туман може бути використаний для охолодження приміщень і зовнішніх територій, для придушення пилу, під час боротьби з неприємними запахами і небезпечними мікроорганізмами. Сфера застосування систем туману дуже велика, але в будь-якій сфері застосовується ефективна водопідготовка.

Необхідно розуміти, що особливістю форсунок систем туману є те, що отвори, через які буде проходити рідина, мініатюрні. Якщо в складі води будуть дрібні частки бруду, то вони стануть причиною зниження ефективності роботи всієї системи або ж причиною її виходу з ладу. Тому, водопідготовка є надзвичайно важливим етапом під час роботи всього обладнання і йому необхідно приділити особливу увагу.

Механічне очищення води як головний етап водопідготовки

Перш за все, необхідно позбавити воду від різних механічних частинок бруду. Навіть якщо ви дивитеся на воду і не помічаєте домішок, це не означає, що їх в складі води немає. Найдрібніші частинки бруду можуть стати причиною серйозних проблем, тому перед насосами встановлюється комплект механічного очищення, який складається з фільтраційних колб, манометра, шлангів високого тиску. Перша колба використовує всередині картридж, який пропускає частинки розміром 5 мікрон, в другій колбі фільтрація вже здійснюється на рівні 1 мікрона. Після даної системи водопідготовки, вода вже надходить в насоси високого тиску, а дрібні частинки залишаються в фільтрах.

Після такого очищення вода надходить в насоси, вони створюють необхідний тиск і вже подають воду на форсунки, які утворюють туман. Після насосів встановлюється ще один фільтр механічного очищення високого тиску, який 100% виключає можливість попадання в форсунки найдрібніших частинок. Даний елемент гарантує те, що форсунки будуть справно і ефективно працювати, протягом багатьох років.

Переваги системи водопідготовки:

  • Продовжується термін служби дорогих компонентів системи туману.
  • Насоси не виходять з ладу.
  • Не обов'язково використовувати дорогу і очищену воду.
  • Система працює з водою з трубопроводу.

Схема системи водопідготовки

Технологія проведення механічної очистки

Технологія механічної очистки досить проста. Спочатку вода долає спеціальний фільтраційний етап, тут вона проходить через систему фільтрів. Частина бруду залишається на дні фільтра, частина затримується фільтрує картриджем. Картриджа виготовлені з матеріалу, який може пропускати молекули води, але частки більшого розміру будуть затримуватися. Вся система створена таким чином, щоб працювати в умовах високого тиску, фільтраційні колби здатні працювати під тиском 8 бар, а фільтр механічного очищення після насосів і того більше.

На різні урочистості та заходи. Умови та деталі уточнюйте по телефону (067) 862 00 03.