Туманні гармати

Код товару: Apache A-60

0

Під замовлення

На складі

Охолодження великих відкритих просторів, такі як стадіони, концертні заходи, парки. Apache A-60 &..

Туманні гармати

Для того щоб боротися з пилом, мікроорганізмами, небезпечними вірусами і неприємними запахами використовується туман. Спеціалізовані системи туманоутворення можуть розпорошувати як дрібні краплі очищеної води і охолоджувати простір, так і розпорошувати різні реагенти, які дозволяють боротися з тими чи іншими проблемами навколишнього середовища. Якщо мова йде про роботу на великих територіях, то тут встановлюється гармата для туману, яка володіє неймовірною продуктивністю і дозволяє поширювати туман по території за лічені хвилини.

Сама гармата складається з корпусу, спеціального обруча з форсунками, а також осьового вентилятора. Рідина подається в систему під дуже високим тиском, яке створюють насоси. Завдяки тиску, форсунки починають працювати максимально ефективно і розпилюють воду у вигляді дрібних крапель, утворюючи тим самим туман. Включивши осьової вентилятор, дані частинки води будуть проходити через переднє сопло, тим самим туман можна направляти в певний напрям, перебуваючи при цьому віддалено. Це ефективна система, яка знайшла широке застосування в різних областях.

Туманна гармата

Для чого застосовуються туманні гармати

Найчастіше, пересувна туманна гармата встановлюється там, де необхідно боротися з активним освітою пилу. Туман складається з дрібних крапель води, які контактують з частинками пилу, обтяжують їх і тим самим змушують падати на землю. Застосовується така технологія боротьби з пилом в кар'єрах, в місці демонтажу будівлі, на складах, в місцях розвантаження сипучих матеріалів, на ливарних заводах та інших промислових об'єктах. До всього цього пересувні установки часто використовуються під час зволоження грунту і рослин на великих територіях, при догляді за полями для гольфу і парками.

Основні переваги таких гармат:

  • Найефективніший спосіб боротьби з пилом. Можна до 90% знизити пилоутворення на великій території.
  • Під час використання гармати, істотно економиться вода і енергія. Якщо мова йде про зволоження величезних територій, то це має велике значення.
  • Універсальність інструменту. Можна боротися з пилом, вірусами, зволожувати і охолоджувати територію.
  • Гармата дуже проста в управлінні і має компактні розміри.

У деяких випадках гармати можуть використовуватися для того, щоб нейтралізувати запахи на великій території. Їх використовують на звалищах, очисних спорудах, в сфері тваринництва. В цьому випадку в воду додають спеціальні нейтралізатори запаху, які контактують з мікроорганізмами і ізолюють їх, тим самим знищуючи запах на великій території.

Не варто забувати і про те, що часто гармати використовуються в садах, теплицях і на інших територіях, де рослини вимагають активного захисту від шкідників. Розпорошуючи в вигляді туману спеціальні засоби по боротьбі з шкідниками, можна досягти практично блискавичного ефекту, обробляючи великі території за лічені години.

На різні урочистості та заходи. Умови та деталі уточнюйте по телефону (067) 862 00 03.