Наші послуги

Продаж обладнання Tecnocooling

Продаж обладнання Tecnocooling

Провідним напрямком діяльності нашої компанії є продаж обладнання для систем туманоутворення. Прямі поставки від виробника і статус офіційного представника TM Tecnocooling, надає нам можливість пропонувати своїм дилерам та клієнтам найвигідніші ціни.

Великий досвід з проектування та монтажу систем туманоутворення, дозволяє максимально швидко та професійно підібрати необхідне обладнання та комплектуючі систем туманоутворення для наших покупців.

Власний, максимально укомплектований склад, дозволяє максимально швидко скомплектувати та відвантажити замовлення клієнта. Співпрацюємо з провідними логістичними компаніями України: «Нова Пошта», «Делівері», «САТ».

Зручна форма оплати для кожного нашого Клієнта. Гнучка система знижок.

Ми пропонуємо найкраще обладнання, яке перевірене роками бездоганної роботи на наших об'єктах. Завжди у продажу насоси, форсунки, труби, з'єднання і ущільнення - все, що потрібно для монтажу системи туманоутворення. Вибір якісного і надійного устаткування - запорука тривалої і безперебійної роботи системи.

 

Проектування систем туманоутворення

Наші спеціалісти розробляють проекти різного ступеня складності для різних сфер призначення та галузей застосування: для агрокомплексів, тваринницьких господарств та птахівництва, харчової промисловості , вітрин у торгових мережах та складів зберігання, для об’єктів ресторанно-готельного комплексу, для деревообробної та поліграфічної промисловості, для промислових підприємств та гірничо-видобувної промисловості та інше.

Інженерно-технічний відділ щороку випускає 250-400 проектів. Кожен проект має свої технічні особливості та індивідуальні вимоги Замовника. Нашим спеціалістам вдається знайти найбільш оптимальне рішення для кожного, хто до нас звертається.

У нашій компанії Ви гарантовано отримаєте грамотну консультацію кваліфікованих фахівців з проектування, підбору обладнання, монтажу і технічних питань.

Ми накопичили багатий досвід по представленим нами напрямками. Наш обов'язок - допомогти Вам знайти рішення задач будь-якої складності за оптимальною ціною з високою якістю.

Проектування систем туманоутворення

 

Монтаж і обслуговування

Монтаж і обслуговування

Наші спеціалісти проводять монтаж, шеф-монтаж, сервісне обслуговування систем туманоутворення з виїздом по всій території України.

Сервісне обслуговування систем туманоутворення складається з кількох стандартних процедур.

По-перше, це обслуговування насоса високого тиску, яке проводиться після відпрацювання насосом певної кількості годин і включає в себе заміну мастила та поточний техогляд.

Друга процедура – це періодична чистка і промивка форсунок для туманоутворення. Проводиться за необхідності, у міру забруднення, частота залежить від хімічного складу, жорсткості та рівня мінералізації води, яка використовується.

Третій стандартний етап сервісного обслуговування – це сезонне обслуговування, тобто консервація системи туману на зимовий період , якщо система розташована зовні приміщення та на відкритому повітрі, та запуск системи на початку весняно-літнього періоду.

Своєчасне проведення сервісних робіт гарантує якісну та довговічну роботу системи туманоутворення високого тиску.