Галузі застосування

Птахівництво

Птахівництво

ЗВОЛОЖЕННЯ ТА ОХОЛОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ ПРИ ВИРОЩУВАННІ ПТИЦІ ТА ВИРОБНИЦТВІ ЯЄЦЬ Птахівництво - одна з найдинамічніших і продуктивних галузей тваринництва. Економічні показники птахоферм безпосередньо залежать від самопочуття самих птахів, які дуже чутливі до факторів зовнішнього середовища. Літня спека і сухість повітря завдають птахофермам великої шкоди. Висока температура повітря призводить до зн..

25.11.2020
0
1402
Теплиці і зимові сади

Теплиці і зимові сади

СИСТЕМИ ВИПАРНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ І ЗВОЛОЖЕННЯ ДЛЯ ТЕПЛИЦЬ І ЗИМОВИХ САДІВ СВОЗ - системи випарного охолодження і зволоження для теплиць і зимових садів. Для отримання високого врожаю в тепличному господарстві культурам слід створити оптимальні умови для росту. Багато в чому вони залежать від температурно-вологісного режиму в теплиці. Одне з актуальних рішень цього питання, доступне за вартістю уст..

24.11.2020
0
1586
Тваринництво

Тваринництво

Тваринництво: свинарники, корівники, звіроферми Охолодження повітря в корівниках для збільшення виробництва молока У спеку, при відсутності системи охолодження туманом, велика рогата худоба відчуває сильний стрес, який негативно позначається на активності, фізіології та зростанні тварин. Дослідження показали, що при температурі вище 26°С, молочні корови зменшують кількість споживано..

23.11.2020
0
1395
Міські та муніципальні об’єкти

Міські та муніципальні об’єкти

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ НА ПЛОЩАХ, ПАРКАХ, СКВЕРАХ ТА ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ Створення концепції розвитку сучасного міста передбачає створення комфортних умов для його жителів. Тому актуальним і важливим є питання охолодження повітря в умовах літньої спеки на площах міст, у парках, скверах та інших муніципальних об’єктах міської інфраструктури.​​ Сучасним інженерним рішенням для вирішення цієї пр..

22.11.2020
0
1191
Ресторани кафе, готелі

Ресторани кафе, готелі

ОХОЛОДЖЕННЯ ВІДКРИТИХ МАЙДАНЧИКІВ - ВЕРАНД, ТЕРАС, БАЛКОНІВ - У КАФЕ, РЕСТОРАНАХ, БАРАХ Унікальним рішенням зниження температури навколишнього середовища на відкритих територіях в жарку пору року є система «Система туманоутворення», простіше кажучи, аналог «Кондиціонера на вулиці».​ Дана система використовується для охолодження повітря літніх альтанок і відкритих майд..

21.11.2020
0
1251
Спортивні майданчики та пляжі

Спортивні майданчики та пляжі

ОХОЛОДЖЕННЯ І ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ НА СПОРТИВНИХ ОБ'ЄКТАХ БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ Спортивні змагання, тренування та виступи – це завжди накал емоцій та підвищене виділення теплової енергії. Для комфорту спортсменів та глядачів, для зниження температури повітря на спортивних майданчиках під час виступів спортсменів або тренувань, доцільно встановлювати системи, які охолоджують повітря та створюю..

20.11.2020
0
1204
Парки розваг, зоопарки

Парки розваг, зоопарки

ОХОЛОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ І СТВОРЕННЯ РІЗНОМАНІТНИХ ТУМАННИХ ЕФЕКТІВ В ПАРКАХ ВІДПОЧИНКУ І РОЗВАГ Створення комфортного мікроклімату, для людей і тварин на території парків розваг, атракціонів, зоопарків, за допомогою систем штучного туману, впевнено використовується фахівцями у сучасній індустрії розваг. Найбільш затребуваними, є такі функції систем туманоутворення: охолодження, пилопригнічення, зах..

19.11.2020
0
1195
Візуальні ефекти для басейнів та ландшафтних об’єктів

Візуальні ефекти для басейнів та ландшафтних об’єктів

СТВОРЕННЯ ЕФЕКТУ ДИМКИ, ТУМАННОЮ ЗАВІСИ ДЛЯ ПРОЕКТОРА, ПРИРОДНОГО ТУМАНУ АБО ДОЩУ Створення візуальних ефектів за допомогою систем туманоутворення набуває широкого поширення в індустрії розваг та відпочинку. Системи створюють різноманітні ефекти під відкритим небом: від тонкої димки до густого туману. В готелях, базах відпочинку, аквапарках, біля басейнів, у ландшафтних парках ефект тумано..

18.11.2020
0
1453
Знищення комах

Знищення комах

СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ТУМАНУ ВИСОКОГО ТИСКУ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ РОЗПИЛЕННЯ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ВІД КОМАХ: МУХ, МОШОК, КОМАРІВ ТА ІНШЕ Спеціальні засоби додаються у воду, яка проходить через систему туманоутворення, розчинюються в ній і проходять через систему подачі, через туманоутворюючі форсунки, розпилюючись на дуже дрібні часточки води із компонентом, який відлякує комах. Інсектицидні засоби, як..

17.11.2020
0
1180
Пилеподавлення в портах на складах, в промислових приміщеннях

Пилеподавлення в портах на складах, в промислових приміщеннях

ЗОНАЛЬНE АБО ПОВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧИХ ЦЕХІВ АБО ВІДКРИТИХ МАЙДАНЧИКІВ Системи туманоутворення високого тиску TecnoCooling дають незаперечні переваги в охолодженні великих приміщень завдяки своїм можливостям і зниженю споживання електроенергії.​ Охолодження повітря у великих промислових складських приміщеннях, особливо тих, де робота повинна вестися при відкритих дверях і вікнах, було дос..

16.11.2020
0
1291
Попереднє охолодження кондиціонерів

Попереднє охолодження кондиціонерів

У спекотні дні, потужності системи кондиціонування повітря може не вистачати для ефективного охолодження повітря. Охолоджуюча здатність зменшується на 10-15%, а енергоспоживання збільшується на 25-30%. Проблема виникає в конденсаторах кондиціонерів, які відводять тепло від холодоагента.​ Застосування систем туманоутворення на теплообмінниках з повітряним охолодженням дозволить знизити температу..

15.11.2020
0
1294
Деревообробна промисловість

Деревообробна промисловість

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ В ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕННЯХ ЗА ДОПОМОГОЮ СИСТЕМ ТУМАНОУТВОРЕННЯ Дерево є гігроскопічним матеріалом, тобто, в залежності від вологості, вбирає або випаровує воду. При високому рівні відносної вологості, воно вбирає вологу до досягнення того ж рівня вологості, що і у навколишнього повітря.​ Протягом двох третин року, відносна вологість недостатня для обробки і фарбування. Підтр..

14.11.2020
0
1286
Виробництво будматеріалів

Виробництво будматеріалів

ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ І ТУМАННЕ ЗВОЛОЖЕННЯ В ПРОЗОРИХ КАМЕРАХ ПРИ ВИРОБНИЦТВІ КЕРАМІЧНИХ І БЕТОННИХ ВИРОБІВ Для нормального дозрівання бетонних виробів (гідратації) необхідно підтримувати високу вологість в пропарювальної камері. Це дозволить зберегти воду, вже наявну в бетоні. Системи туманоутворення високого тиску можуть швидко підняти вологість повітря до 90-100% з невеликими витратами електроенер..

13.11.2020
0
1220
Пригнічення і контроль запахів при переробці сміття, очищенні стоків

Пригнічення і контроль запахів при переробці сміття, очищенні стоків

ПРИДУШЕННЯ ЗАПАХІВ І ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ ПРИ ПЕРЕРОБЦІ СМІТТЯ ТА ОЧИЩЕННЯ СТОКІВ Системи контролю розповсюдження та придушення запаху  туманом - це найкращий інструмент для знищення  та контролю запаху на великих територіях, для промислового використання.​ Системи туманоутворення Tecnocooling ефективні для роботи з твердими і рідкими відходами. Процес придушення запаху включає розпилен..

12.11.2020
0
1163
Текстильна промисловість

Текстильна промисловість

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ, ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ І ЗНЯТТЯ СТАТИЧНОЇ ЕЛЕКТРИКИ В ТЕКСТИЛЬНИХ ВИРОБНИЦТВАХ Як і в багатьох інших галузях промисловості, текстильні процеси також можуть отримати значні переваги від системи контролю навколишнього середовища за допомогою системи зволоження TecnoCooling. Зволоження в текстильній промисловості за допомогою туману До того, як пряжа трансформується в тканину, н..

11.11.2020
0
1592
Вітрини та прилавки

Вітрини та прилавки

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ ВІТРИН І ХОЛОДИЛЬНИКІВ З РИБОЮ АБО М'ЯСОМ, СИРАМИ І КОВБАСАМИ Системи туманоутворення TecnoCooling відновлюють оптимальний рівень вологості, зупиняючи процес зневоднення і зберігаючи свіжість продуктів довгий час.​ Фрукти і овочі складаються в основному з води. Втрата свіжості є наслідком зневоднення продуктів при випаровуванні води. Вода випаровується в зв'язку з ..

10.11.2020
0
1461
Метрополітени і вокзали

Метрополітени і вокзали

ОХОЛОДЖЕННЯ СТАНЦІЙ І ПЕРЕХОДІВ МЕТРОПОЛІТЕНУ АБО ВОКЗАЛІВ Охолодження повітря штучним туманом - недорогий і ефективний спосіб охолодити повітря на станціях метрополітену, залізничних або автовокзалах, на зупинках громадського транспорту. Система туманного охолодження дозволяє регулювати температуру повітря на транспортних станціях та зупинках як в автоматичному, так і в ручному режимі. Система..

09.11.2020
0
1194
Яхти і катери

Яхти і катери

Галузей застосування обладнання для виробництва штучного туману дуже багато. Одна з них - охолодження палуб кораблів, прогулянкових яхт, морських поромів, катерів. Комплектація і модельний ряд туманоутворюючих систем дозволяють застосовувати їх як на суші, так і на воді в самих обмежених і жорстких умовах. Охолодження повітря на палубах кораблів і яхт Під палючим літнім сонцем поверхня морсь..

08.11.2020
0
1191
Зволоження повітря житлових і виробничих приміщеннях

Зволоження повітря житлових і виробничих приміщеннях

АВТОМАТИЧНА ПІДТРИМКА ВОЛОГОСТІ ПОВІТРЯ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ, КВАРТИРАХ, ОФІСАХ І ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕННЯХ Компанія TecnoCooling пропонує повністю автоматичні системи туманоутворення для прямого адіабатичного зволоження повітря. У таку систему не потрібно наливати воду, тому що вона надходить автоматично з фільтра з «зворотним осмосом» і вугільними картриджами. Датчики вимірюють вологі..

07.11.2020
0
1185
Масові спортивні та розважальні заходи

Масові спортивні та розважальні заходи

ОХОЛОДЖЕННЯ І ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ НА ОБ'ЄКТАХ БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ Організатори масових спортивних та розважальних заходів часто повинні вирішувати проблему створення сприятливого мікроклімату на території проведення відповідних заходів. Літня спека та скупчення людей на обмеженій території негативно впливає на самопочуття учасників та гостей заходу.​ Проблеми охолодження повітря на відкритому..

06.11.2020
0
1298
Винні погреби

Винні погреби

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ В ВИННИХ ПОГРЕБАХ ЗБЕРЕЖЕ БІЛЬШЕ ВИНА В БОЧКАХ Системи туманоутворення Tecnoсooling з успіхом застосовуються для підтримки необхідного рівня вологості і температури в винних погребах. Низький рівень вологості є основною причиною природного випаровування вина, яке тягне за собою втрату якості продукту і прибутку. Збільшується час виробництва вина і використання робочої сили..

05.11.2020
0
1314
Зберігання та переробка тютюну і чаю

Зберігання та переробка тютюну і чаю

ЗНИЖЕННЯ ЛАМКОСТІ ТЮТЮНОВОГО ЛИСТЯ, ЗМЕНШЕННЯ ВТРАТ СИРОВИНИ Як і багато інших галузей, тютюнова промисловість та переробка чаю також може отримати значні переваги від використання системи контролю навколишнього середовища із системою зволоження TecnoCooling. Після збирання тютюнового листя важливе значення має продукт, що утворюється. Однак під час збирання, сушіння, зберігання та упаковки ..

04.11.2020
0
1376
Харчова промисловість – переробка і зберігання

Харчова промисловість – переробка і зберігання

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ ПРИ ВИРОБНИЦТВІ СИРІВ, ХЛІБА, ЗБЕРІГАННІ М'ЯСА Технологічні процеси харчової промисловості вимагають певних умов при виготовленні, транспортуванні або зберіганні продукції. Для створення потрібного рівня вологості, уповільнення процесу зневоднення та збереження свіжості продуктів використовують системи туманоутворення Tecnocooling.​ При зберіганні таких продуктів, як н..

03.11.2020
0
1345
Поліграфічне виробництво

Поліграфічне виробництво

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ В ДРУКАРНЯХ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ВИРОБНИЦТВА І ЗМЕНШЕННЯ КІЛЬКОСТІ БРАКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ Зволоження повітря в виробничих приміщеннях друкарні за допомогою систем туманного зволоження. Відносна вологість повітря в цехах друкарні - це якість поліграфічної продукції та здоров'я персоналу. Збитки, викликані коливаннями відносної вологості повітря, настільки великі, що цю проб..

02.11.2020
0
1314