Метрополітени і вокзали

  • Метрополітени і вокзали

ОХОЛОДЖЕННЯ СТАНЦІЙ І ПЕРЕХОДІВ МЕТРОПОЛІТЕНУ АБО ВОКЗАЛІВ

Охолодження повітря штучним туманом - недорогий і ефективний спосіб охолодити повітря на станціях метрополітену, залізничних або автовокзалах, на зупинках громадського транспорту. Система туманного охолодження дозволяє регулювати температуру повітря на транспортних станціях та зупинках як в автоматичному, так і в ручному режимі. Система безпечна, недорога в експлуатації, витрати на охолодження 1 кв. м нижче, ніж у інших традиційних способів охолодження. Її легко встановити так, щоб не порушити зовнішній вигляд станцій і не заважати пасажирам і персоналу.

Така система охолодження встановлена у метрополітені Мілана

Обладнання для туманоутворення TecnoCooling Systems використовується на червоній лінії міланського метрополітену. Це лінія неглибокого залягання, тому влітку на багатьох станціях цієї лінії дуже жарко, пасажири відчувають дискомфорт і виявляють невдоволення. Тому в 2007 році було розпочато експлуатація системи туманного охолодження на декількох станціях. Система довела свою ефективність і її використання триває по сьогоднішній день.​

Охолодження інших об'єктів транспорту

За допомогою систем туманного охолодження можна охолоджувати відкриті майданчики транспортної інфраструктури міст і містечок: аеропорти, вокзали, автобусні станції, стоянки таксі. Можна охолоджувати і приміщення цілком або частково - система проектується під конкретні цілі.

09.11.2020 16:44:32
0
324

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!