СИСТЕМИ ШТУЧНОГО ТУМАНУ ВИСОКОГО ТИСКУ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ РОЗПИЛЕННЯ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ВІД КОМАХ: МУХ, МОШОК, КОМАРІВ ТА ІНШЕ
Спеціальні засоби додаються у воду, яка проходить через систему туманоутворення, розчинюються в ній і проходять через систему подачі, через туманоутворюючі форсунки, розпилюючись на дуже дрібні часточки води із компонентом, який відлякує комах.
Інсектицидні засоби, які використовуються у системах знищення комах, мають санітарні сертифікати і дозволені до використання у дитячих закладах, у закладах громадського харчування: у кафе, ресторанах, на підприємствах харчової промисловості.
Актуальним є використання систем туманоутворення для знищення комах при проведенні масових спортивних або розважальних заходів, на виїздних церемоніях, на вечірках, біля басейнів та на пляжах, на території готелів, для побутового використання на приватних ділянках, прибудинковій території: на верандах, терасах, альтанках для відпочинку.
Використання системи туманоутворення високого тиску забезпечить високу ступінь пульверизації однорідних крапель із додаванням природних інсектицидів, що гарантує оптимальні результати в боротьбі з комарами, мошкарою і різними комахами. Інсектициди купуються в концентрованому вигляді і розбавляється водою. Потім суміш розпилюється за допомогою туману по заданій площі. При правильному використанні високоякісної системи штучного туману, одного літра концентрату вистачить на цілий сезон. Туман високого тиску проникає в густі рослинні зарості, складні будівельні конфігурації, знищуючи всі дорослі особини комах та іх личинки. За рахунок швидкої обробки знижується витрата інсектицидних засобів. Тим самим, зменшується пестицидне навантаження на навколишнє середовище і знижуються матеріальні витрати Замовника.
Присутність комах завдає шкоди та дискомфорту як людям, так і тваринам. Причинами боротьби з комарами і гнусом (комарами, мошкою, гедзями та ін.) є наступні:
- Переносники захворювань людини (малярії, мінінгіта, енцефаліту, лихоманки західного
Нілу, лейшманіозу, гельмінтозів та ін.). - Викликають свербіж, печіння, набряк і алергічну реакцію.
- Завдають болючих укусів.
- Заподіюють дискомфорт. Заважають безперервним дзижчанням, особливо в нічний час.
- У тваринництві гнус є переносником небезпечних інфекцій: сибірської виразки, туляремії,
філлярій, енцефаліту, малярії, трипаносомоз птахів, онхоцеркоза великої рогатої худоби та
ін. - Викликає занепокоєння і виснаження тварин, при масовому нападі знижуються надої,
жирність молока та приріст живої маси.
Своєчасна обробка території направлена на знищення комах сприяє більш комфортному перебуванню людей і тварин на відкритому повітрі у теплу та жарку пору року.