Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ПОЛІГРАФІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ В ДРУКАРНЯХ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ВИРОБНИЦТВА І ЗМЕНШЕННЯ КІЛЬКОСТІ БРАКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Зволоження повітря в виробничих приміщеннях друкарні за допомогою систем туманного зволоження. Відносна вологість повітря в цехах друкарні - це якість поліграфічної продукції та здоров'я персоналу. Збитки, викликані коливаннями відносної вологості повітря, настільки великі, що цю проблему в останні роки стали приділяти підвищену увагу.

  • Зволоження повітря на поліграфічному виробництві
  • Зволоження повітря у друкарні
  • Зволоження повітря системою туману в друкарнях

За кордоном оснащення друкарень системами автоматичного зволоження повітря стало звичайною практикою. Все більше друкарень стикається з проблемами, викликаними коливаннями відносної вологості повітря.

Ці проблеми стали найбільш гострими в даний час у зв'язку з ростом частки багатоколірних журналів, газет, рекламної, образотворчої, пакувальної продукції та інших високоякісних видань в загальному обсязі поліграфічного виробництва. Зміна відносної вологості повітря в цехах друкарень дуже часто стає прихованою, неочевидній причиною отримання шлюбу навіть на тих підприємствах, де встановлено найсучасніше і дороге поліграфічне обладнання.

Сухе повітря має низьку електропровідність, тому викликає накопичення електростатичних зарядів на поверхні матеріалів, що погано проводять електрику (папір, картон, плівка та ін.) Зволоження та охолодження для друкарень.

Зміна вологості повітря негативно впливає на виробничий процес з наступних причин:

  • Зміна лінійних розмірів паперу, картону, палітурних матеріалів;
  • Накопичення електростатичних зарядів на папері, картоні, плівках; Електричні заряди з'являються при обробці таких матеріалів за рахунок тертя один об одного або об діелектричні поверхні елементів обладнання;
  • Через розряди статистичного електрики, виникає багато проблем в електронних блоках- вихід з ладу мікросхем, втрата даних на носіях інформації;
  • Відсутність комфортних умов праці та збільшення захворювань серед працівників друкарні.

Наведені вище приклади свідчать про те, що необхідна вологість повітря є важливою складовою комфортних умов праці, невпинного, якісного процесу поліграфічного виробництва і якісного зберігання всіх чутливих до зволоження матеріалів і готової продукціі.Увлажненіе і охолодження для друкарень.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication