Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ЗАСТОСУВАННЯ ТУМАНУ – ПОПЕРЕДНЄ ОХОЛОДЖЕННЯ ДРАЙКУЛЕРІВ

ПОПЕРЕДНЄ ОХОЛОДЖЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ПРОДОВЖЕННЯ РЕСУРСУ ОБЛАДНАННЯ

У спекотні дні, потужності системи кондиціонування повітря може не вистачати для ефективного охолодження повітря. Охолоджуюча здатність зменшується на 10-15%, а енергоспоживання збільшується на 25-30%. Проблема виникає в конденсаторах кондиціонерів, які відводять тепло від холодоагента.

  • Застосування систем туманоутворення на теплообмінниках з повітряним охолодженням
  • Попереднє охолодження системою туманоутворення
  • Попереднє охолодження кондиціонерів системою туманоутворення
  • Системи туманоутворення для охолодження систем кондиціонування повітря

Застосування систем туманоутворення на теплообмінниках з повітряним охолодженням дозволить знизити температуру повітря, що заходить на радіатори, збільшити його вологість, що допоможе більш ефективно відводити тепло від холодоагента.

Якщо говорити про усереднені показники ефективності типових чиллерів з повітряним охолодженням, зниження температури повітря конденсатора на 6 ° C призведе до підвищення ефективності на 14%, а зниження на 12 ° C до підвищення на 25-30%. Все це завдяки тому, що у систем туманоутворення високого тиску низькі питомі витрати на розпилення води - 3,5-4 Вт на кг.

Виходить, що застосування систем туманоутворення для додаткового охолодження теплообмінників систем кондиціонування повітря - це простий шлях зниження витрат за рахунок економії електроенергії та зменшення навантаження на устаткування і обладнання.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication