Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

КОНТРОЛЬ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЗАПАХІВ - ПЕРЕРОБКА СМІТТЯ І ОЧИЩЕННЯ СТОКІВ

ПРИДУШЕННЯ ЗАПАХІВ І ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ ПРИ ПЕРЕРОБЦІ СМІТТЯ ТА ОЧИЩЕННЯ СТОКІВ

Системи контролю розповсюдження та придушення запаху  туманом - це найкращий інструмент для знищення  та контролю запаху на великих територіях, для промислового використання.

  • Придушення запахів системою туману
  • Придушення пилу системою туману
  • Придушення пилу при переробці сміття

Системи туманоутворення Tecnocooling ефективні для роботи з твердими і рідкими відходами. Процес придушення запаху включає розпилення нейтралізуючих хімікатів (що блокує сприйняття запаху), поглиначів запаху (які модифікують сполуки, що викликають запахи) або повністю природних біонейтралізаторів, що прискорюють природне розкладання елементів та запобігають утворенню запаху за допомогою мікроорганізмів.

Як відбувається процес контролю запахів? Запахи в оточуючому середовищі викликані хімічними або біологічними процесами. Система Tecnocooling через форсунки туманоутворення розпилює мільйони наддрібних крапель води з нейтралізуючими сполуками. Крапельки нейтралізатора групуються навколо молекул газу, тим самим усуваючи запах.

За допомогою лінії туманоутворюючих форсунок охоплюється вся відкрита площа сміттєзвалища або система встановлюється всередині будівель, де відбуваються процеси очищення відходів, на очисних спорудах, тваринницьких господарствах, складах хімічної промисловості, нафтохімічних заводах.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ ТУМАНУ

Перевагами систем туману високого тиску є низька вартість порівняно з іншими системами контролю запаху. Витрати на енергоносії дуже низькі, а установка досить швидка, враховуючи, що системи поставляються у різних конфігураціях або попередньо збираються за допомогою простих швидких з’єднувачів.

Природні нейтралізатори

Природні нейтралізатори запаху - це виключно натуральні екстракти рослин (ефірні олії та подібні). Це не парфуми чи маскуючі засоби, а продукти, які розпилюються в повітрі, поглинаючи неприємні запахи і перетворюють їх на не пахучі сполуки. Ці продукти є екологічно чистими, нетоксичними, не забруднюють навколишнє середовище, є не горючими, не викликають корозію. Вони складаються з елементів, які також часто використовуються в харчовій та косметичній промисловості.

Система для розповсюдження нейтралізаторів неприємного запаху складається з насоса високого тиску, який тисне на рідкий розчин при тиску 70 бар, потім він потрапляє у магістральні труби, які можуть бути з нержавіючої сталі або гнучкі поліамідні, і розпилюється в навколишнє середовище запатентованими туманоутворюючими форсунками.

Реагенти у вигляді тонкого туману з крапельками діаметром 10 мкм залишаються в повітрі і потім випаровуються, не змочуючи і не капаючи, що робить систему дуже ефективною. Молекули нейтралізатора поєднуються з молекулами запаху і повністю їх знищують. 

Насоси серії "КЕМ": СПЕЦИФІЧНЕ РІШЕННЯ

Нові насоси серії "KEM" - це специфічне рішення для очищення і контролю запахів. Деталі насосів, що контактують з рідинами, виготовлено з матеріалів особливо стійких до зносу та корозії, і тому підходять для роботи в умовах максимального навантаження.

Результат – система для придушення і контролю запахів з мінімальними експлуатаційними витратами навіть у найскладніших умовах використання.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication