Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ ТА ПЛЯЖІ

ОХОЛОДЖЕННЯ І ПРИДУШЕННЯ ПИЛУ НА СПОРТИВНИХ ОБ'ЄКТАХ БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ
Охолодження повітря на спортивних об'єктах системою туману

Спортивні змагання, тренування та виступи – це завжди накал емоцій та підвищене виділення теплової енергії. Для комфорту спортсменів та глядачів, для зниження температури повітря на спортивних майданчиках під час виступів спортсменів або тренувань, доцільно встановлювати системи, які охолоджують повітря та створюють комфортний мікроклімат. Такою системою виступає система туманоутворення високого тиску Tecnocooling. За допомогою таких систем можна охолоджувати, зволожувати, а також знижувати запиленість повітря на відкритому просторі, на відкритих тенісних, баскетбольних майданчиках, на футбольних полях, на стадіонах, на пляжах та біля басейнів.

 • Системи охолодження туманом в зоні відпочинку
 • Охолодження повітря на відкритому просторі системою туману
 • Створення сприятливого мікроклімату в парках системою туманоутворення
 • Застосування систем туманоутворення на відкритих майданчиках
 • Пилепригнічення на відкритому просторі системою туману
 • Охолодження відкритого простору вентиляторами з туманообразуючими форсунками
 • Охолодження системою туману літні кафе
 • Штучний туман на літніх майданчиках
 • Система туманоутворення на пляжах
Системи охолодження туманом дозволяють створити сприятливий мікроклімат, знизити температуру повітря на 10-15 градусів за Цельсієм на охолоджуваній території. Також можуть використовуватися із анти москітними добавками для відлякування комах, мух комарів, мошок.
Під час проведення спортивних змагань, доцільно установлювати такі системи на трибунах де розміщуються глядачі, а також у зоні відпочинку спортсменів. Охолодження літнього повітря до комфортної для людини температури сприяє профілактиці зневодненню, уберігає від теплових ударів, зберігає здоров’я сердцево-судинної системи.
Охолодження повітря відбувається під час випаровування води, що розпилюється через туманоутворюючі форсунки, утворюючи краплі різного розміру в залежності від випускного діаметру.

Експлуатація систем штучного туману:

 • екологічна (використовується звичайна вода);
 • економічна (невелика витрата води і електрики);
 • проста в установці і обслуговуванні (сезонне обслуговування і заміна масла).

Мікрокраплі води, що розпилюються системою штучного туману під високим тиском, випаровуючись, забирають частину теплової енергії.

Розміщення вентиляторів з форсунками туманоутворення, дозволяє збільшити площу розпилення туману до 30-40 м. Кв. Застосовуючи кілька поворотних вентиляторів, можна значно збільшити розмір охолоджувальної території.

Встановлення систем охолодження туманом Tecnocooling на спортивних майданчиках та пляжах, сприяє збільшенню кількості відвідувачів, подовженню часу їх перебування на території для тренувань та відпочинку, збільшує престиж та безпечність відвідування закладу.

Щоб замовити систему охолодження туманом, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче.

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication