Tecnocooling - системи штучного туманоутворення

Сертифікати:

Зателефонуйте нам:

ЗВОЛОЖЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ТУМАНУ ВИСОКОГО ТИСКУ

Зволоження повітря за допомогою туману високого тиску можна застосувати для будь-якої галузі господарства, на відкритому, напіввідкритому просторі або в приміщенні. Гнучкість та мобільність системи дозволяє використовувати її в будь-якому потрібному варіанті при значно менших затратах, порівняно зі звичайними методами зволоження.

  • Зволоження вітрин у супермаркетах
  • Зволоження у теплиці системою туману
  • Зволоження деревини системою туман
  • Зволоження повітря у винних погребах
  • Текстильна промисловість - зволоження туманом

Переваги зволоженого повітря

Для забезпечення якості технологічних процесів у багатьох галузях промисловості необхідно дотримуватися певного рівня відносної вологості повітря. Зволожене повітря містить менше пилу і статичної електрики. Це підвищує якість продукції на поліграфічних, текстильних, деревообробних, тютюнових, шкіряних виробництвах.

Зволожене повітря знижує втрати при вирощуванні птиці і великої рогатої худоби, при вирощуванні рослин в теплицях і оранжереях, при зберіганні овочів, при зберіганні вина в бочках, подовжує ресурс техніки на виробництві.

В житлових та робочих приміщеннях для комфортного перебування людей потрібно підтримувати вологість на рівні 40-60%. Зволоження повітря дозволяє поліпшити самопочуття людей, підвищити продуктивність праці, знизити кількість захворювань дихальних шляхів.

Економічні показники туманного зволоження

Принцип зволоження туманом, який використовується у системах TecnoCooling, дозволяє дуже швидко підвищити і підтримувати вологість повітря в приміщеннях будь-якого розміру. Системи туманоутворення дозволяють зволожувати повітря з дуже низькими витратами енергії в розрахунку на 1 л випареної води - до 100 разів нижче в порівнянні з паровими зволожувачами, до 10 разів нижче в порівнянні з ультразвуковими зволожувачами і до 7 разів нижче в порівнянні з вакуумними форсунками.

Туманотворюючі форсунки високого тиску коштують дешевше вакуумних форсунок, при цьому, додаткові форсунки додаються, за необхідності, в діючу систему зволоження без істотних витрат. В цілому витрати на установку системи туманоутворення TecnoCooling нижчі в 1,5-2 рази, а витрати на експлуатацію нижчі в 8-10 разів, завдяки відсутності потужних і енергозатратних повітряних компресорів, меншій кількості трубопроводів, швидкому і якісному зволоженню. А насоси високого тиску TecnoCooling з технологією VAR можуть реагувати на зміну використання води шляхом збільшення або зменшення швидкості обертання електродвигуна, економлячи електроенергію і воду.

Технічні характеристики

Туманоутворюючі форсунки TecnoCooling можуть розпилювати від 2,76 до 27 л води на годину кожна, у вигляді мільйонів крихітних крапель води, які швидко випаровуються в повітрі. У стандартному виконанні форсунки системи зволоження TecnoCooling повинні рівномірно розподілятися по всьому приміщенню або території впливу для рівномірного зволоження.

На базі однієї системи туману високого тиску, легко створити декілька зон зволоження з окремим електронним управлінням, через електронний блок контролю вологості з датчиком. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати системи фільтрації та водопідготовки перед подачею в систему туманоутворення високого тиску, включаючи мембранні установки зворотного осмосу або системи пом'якшення води. Це дозволить звести забруднення туманоутворюючих форсунок до мінімуму і значно подовжить термін їх експлуатації.

Щоб замовити систему зволоження за допомогою туману, або задати питання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку нижче

© 2019, «TECNOCOOLING». Всі права захищені. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з попередньої письмової згоди «TECNOCOOLING».

Розроблено в V & V Communication