Сфери застосування

Попереднє охолодження

Попереднє охолодження

Ефективність систем кондиціонування помітно знижується при підвищенні температури повітря в теплу пору року. Конденсатори і сухі градирні (драйкулери) гірше відводять тепло, що призводить до підвищення температури холодоагенту. І чим вище ця температура, тим вище енерговитрати системи охолодження. У найспекотніші дні витрата електроенергії зростає на 25-30%.​ Система адіабатичного зволоження до..

03.12.2020
0
62
Системи туману в тваринництві

Системи туману в тваринництві

СИСТЕМА МІКРОКЛІМАТУ В ТВАРИННИЦЬКИХ КОМПЛЕКСАХ ТА НА ПТАХОФАБРИКАХ Галузі тваринництва, де активно використовуються системи охолодження туманом, - це розведення та утримання птахів, великої рогатої худоби, свиней, коней, хутрові звіроферми. Птахи і тварини, а також люди почуваються краще і стають більш продуктивними в комфортних умовах.​ При використанні системи «створення мікрок..

03.12.2020
0
62
Візуальні ефекти

Візуальні ефекти

Системи туманоутворення часто використовують ландшафтні дизайнери і декоратори для створення візуальних ефектів у своїх проектах. Туманоутворюючі системи Tecnocooling використовуються для створення оригінального шоу або просторової інсталяції, для імітації диму або туману. Для підсилення ефекту туманоутворююче обладнання застосовується разом зі світловою технікою і акустичною апаратурою. Викори..

03.12.2020
0
65
Пригнічення пилу і запахів

Пригнічення пилу і запахів

Системи туманоутворення TecnoCooling забезпечують надзвичайно ефективні рішення для пригнічення пилу і фільтрації повітря. Системи туманоутворення високого тиску є найбільш підходящим рішенням для площ різного розміру всередині та зовні приміщень, щоб придушувати пил, що утворюється в процесі обробки пилоутворюючих матеріалів або виробничих процесах взагалі, та забезпечує захист робочих зон від пи..

03.12.2020
0
56
Зволоження повітря

Зволоження повітря

ЗВОЛОЖЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ТУМАНУ ВИСОКОГО ТИСКУ Зволоження повітря за допомогою туману високого тиску можна застосувати для будь-якої галузі господарства, на відкритому, напіввідкритому просторі або в приміщенні. Гнучкість та мобільність системи дозволяє використовувати її в будь-якому потрібному варіанті при значно менших затратах, порівняно зі звичайними методами зволоження.​ Переваги зволож..

03.12.2020
0
129
Охолодження туманом

Охолодження туманом

ОХОЛОДЖЕННЯ ТУМАНОМ ВИСОКОГО ТИСКУ Питання охолодження гостро стоїть у всіх галузях, починаючи від тваринницьких ферм і закінчуючи літніми терасами ресторанів. Якщо використовувати традиційні способи охолодження повітря, то в великих приміщеннях вони не ефективні. Необхідно встановлювати спеціальне обладнання, яке споживає масу енергії і не дуже ефективно її витрачає. Тому в світі все частіше з..

03.12.2020
0
82