Як зробити штучний туман у домашніх умовах

  • Як зробити штучний туман у домашніх умовах

Штучний туман дозволяє очищати повітря, захищати рослини від комах, створювати сприятливий мікроклімат, а також охолоджувати повітря, щоб дихати легше. Але сьогодні зовсім необов'язково витрачати гроші на покупку повноцінної системи або чекати такого явища, як туман. Завдяки великій кількості компонентів, застосуванню різних матеріалів та впровадженню інноваційних технологій, вдасться самостійно зробити штучний туман.

Але якщо ви вирішили виготовити систему штучного туману своїми руками, потрібно уважно ознайомитися з принципом роботи цієї системи, її пристроєм. Це допоможе уникнути можливих проблем та помилок у подальшій експлуатації всього обладнання.

Штучний туман своїми руками – що з цього вийде?

Сучасний ринок пропонує безліч компонентів, які можна використовувати для майбутнього збирання. Якість та кількість всіх елементів безпосередньо пов'язана із запланованими масштабами всієї системи. Важливо відповісти на одне головне питання: з якою метою планується надалі використовувати штучний туман?

У домашніх умовах вдасться зібрати всю систему, якщо дотримуватись послідовності дій:

  1. Закупівля необхідних деталей та компонентів майбутньої системи з урахуванням її потужності.
  2. Підключення системи до водопостачання та підготовка до подальшої експлуатації придбаних насосів. Без насосів не обійтись, адже саме вони відповідають за створення певного тиску у всій системі.
  3. Встановлення фільтрів високого тиску, щоб унеможливити проникнення дрібного сміття, яке може потрапити до форсунок.
  4. Підключення труб, які будуть встановлені за проробленим планом. Конкретний план залежить від цього, яких ділянках потрібно підключити форсунки, щоб організувати процес розпилення води.

Після підключення всього набору компонентів потрібно перевірити працездатність системи, звертаючи особливу увагу на герметичність: всі з'єднання мають бути міцними, надійними, не пропускати повітря.

Спочатку перевірку проводять на малій потужності. Якщо вся система справно функціонує, її можна включити на повну потужність.

Які компоненти потрібні для збирання системи

Коли потрібно зробити генератор штучного туману своїми руками, важливо спочатку визначитися з тим, яка продуктивність і потужність буде потрібно. Деякі віддають перевагу вже готовим системам, монтаж яких здійснюється буквально відразу після покупки. Але, якщо складно визначитися з відповідною продуктивністю, рекомендується вибрати інший варіант і зібрати систему власними руками в домашніх умовах.

Традиційні системи туманоутворення практично повністю ідентичні, тому знадобиться однаковий набір компонентів для роботи:

  • Необхідна кількість труб (кількість залежить від складеного плану).
  • Набір фітінгів.
  • Комплект форсунок, без яких важко уявити повноцінний процес розпилення води на ділянці.
  • Насоси, що відповідають потужності, для створення тиску.
  • Набір фільтрів, які можуть успішно експлуатуватися навіть в умовах високого тиску.
  • Системи, які відповідають за підготовку води до подальшого застосування.

Фіксація форсунок здійснюється за допомогою спеціальних перехідників, а розташувати форсунки можна у будь-якому зручному місці. При самостійному складанні такий варіант монтажу особливо зручний, тому що можна подумати і вирішити, яким чином працюватиме вся система туманоутворення.

18.01.2024 15:16:21
0
153

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!