Статті

Набір для поливу туманом

Набір для поливу туманом

Набір для створення дрібнодисперсного туману - відмінний вибір для дачників і садівників, які вирощують сільгоспкультури в теплицях, на присадибних ділянках та фермерських господарствах. Готовий набір для поливу туман дозволяє організувати правильне зрошення рослин, яке нагадує звичайний дощ. Установки нешкідливі для культур, а багата комплектація дозволяє збирати обладнання для об'єктів різно..

19.07.2021
0
63
Що являє собою штучний туман для альтанок

Що являє собою штучний туман для альтанок

Як пережити літню спеку? Іноді активність сонця настільки висока, що навіть в тіні не буває бажаної прохолоди. Прогулянка по парку, обід з друзями в кафе, відпочинок в альтанці в саду більше схожі на тортури, ніж на приємні події. Можливість отримати тепловий удар в такі дні дуже велика. Штучний туман - чергова знахідка розробників. Він був створений для стабілізації сприятливого мікроклімату, ..

24.05.2021
0
227
Охолодження водяним туманом

Охолодження водяним туманом

Для створення комфортного мікроклімату на об'єктах різного типу і призначення використовуються різні технології. У кожної з них є не тільки свої особливості, але і переваги, а також найбільш продуктивна сфера задіяння. Але серед універсальних рішень не можна не відзначити водяний туман, який відрізняється своєю ефективністю, безвідмовністю і цілком демократичними цінником Устаткування для в..

20.04.2021
0
244
Полив туманом - сфери та особливості застосування

Полив туманом - сфери та особливості застосування

Сьогодні полив туман стає все більш затребуваною технологією. І дивного в її популярності нічого немає. Адже системи такого типу здатні забезпечити полив рослин, який максимально нагадує звичайний дощ. При цьому вони характеризуються своєю універсальністю і безвідмовністю. Їх ефективність не викликає нарікань, установки є абсолютно нешкідливими для рослин, а багата комплектація дозволяє з легкістю..

09.04.2021
0
283
Cистема туманоутворення

Cистема туманоутворення

Система туману була створена для роботи в умовах вулиці. У літній період застосовується для охолодження повітря в відкритих приміщеннях, і може досить легко впоратися зі спекою. Що являють собою системи туману і де вони застосовуються. Системи охолодження туманом застосовуються в закритих приміщеннях-офіси, виробничі цехи, квартири, і на відкритих об'єктах - літні кафе, веранди, майданчи..

18.03.2021
0
299
Система туманоутворення високого тиску

Система туманоутворення високого тиску

Системи туманоутворення високого тиску - технічні установки для розпилення води до дрібнодисперсного рівня з розмірами крапель від 15 мкм. Така технологія дозволяє змінити мікроклімат в приміщенні (охолодити, зволожити повітря), усунути неприємні запахи, алергени, відлякати літаючих комах і зняти статичну напругу. Установки розпилення води працюють під високим тиском, коли частинки води просто ..

18.03.2021
0
319
Що таке штучний туман і де він застосовується

Що таке штучний туман і де він застосовується

Система штучного туману - сучасне обладнання для зволоження, поліпшення мікроклімату і підтримки заданої температури. За рахунок універсальності такі установки можна використовувати на великих і малих територіях. Вони екологічні, так як в них немає хімічних холодоагентів, їх замінила звичайна вода. Принцип роботи системи штучного туману Установка високого тиску від 25+ атмосфер включає в себ..

18.03.2021
0
277