Статті

Системи охолодження туманом та їх застосування

Системи охолодження туманом та їх застосування

Для охолодження довкілля дедалі частіше використовуються сучасні системи охолодження туманом, які відносяться до списку найбільш економічного та екологічно чистого варіанта зниження температури. Адже питанням охолодження відкритих територій спантеличені багато власників заміських особняків, дач, приватних будинків, кафе та ресторанів, а також підприємств, заводів. Популярність представленого ме..

21.07.2022
0
133
Дезінфекція холодним туманом

Дезінфекція холодним туманом

Обробка приміщень від комах та інших шкідників здійснюється сьогодні у різний спосіб. Кожен з них має деякі переваги, але має при цьому і певні недоліки. Універсальним за низкою аспектів рішенням вважається дезінфекція холодним туманом, що дозволяє досягти необхідного результату в стислий термін і без серйозних фінансових витрат. Дезінфекція холодним туманом від вірусів Використання холодног..

29.12.2021
0
307
Консервація туману на зиму

Консервація туману на зиму

Стабільна та безпроблемна робота системи туманоутворення можлива виключно у теплий період року. У міру зниження температури ефективність функціонування погіршується, а актуальність задіяння стає дедалі нижчою. На зимовий період потрібна консервація системи туману, що дозволяє не тільки захистити її від пошкоджень, а й продовжує загальний період експлуатації комплексу. Процес консервації системи..

10.11.2021
0
342
Набір для поливу туманом

Набір для поливу туманом

Набір для створення дрібнодисперсного туману - відмінний вибір для дачників і садівників, які вирощують сільгоспкультури в теплицях, на присадибних ділянках та фермерських господарствах. Готовий набір для поливу туман дозволяє організувати правильне зрошення рослин, яке нагадує звичайний дощ. Установки нешкідливі для культур, а багата комплектація дозволяє збирати обладнання для об'єктів різно..

19.07.2021
0
440
Що являє собою штучний туман для альтанок

Що являє собою штучний туман для альтанок

Як пережити літню спеку? Іноді активність сонця настільки висока, що навіть в тіні не буває бажаної прохолоди. Прогулянка по парку, обід з друзями в кафе, відпочинок в альтанці в саду більше схожі на тортури, ніж на приємні події. Можливість отримати тепловий удар в такі дні дуже велика. Штучний туман - чергова знахідка розробників. Він був створений для стабілізації сприятливого мікроклімату, ..

24.05.2021
0
625
Охолодження водяним туманом

Охолодження водяним туманом

Для створення комфортного мікроклімату на об'єктах різного типу і призначення використовуються різні технології. У кожної з них є не тільки свої особливості, але і переваги, а також найбільш продуктивна сфера задіяння. Але серед універсальних рішень не можна не відзначити водяний туман, який відрізняється своєю ефективністю, безвідмовністю і цілком демократичними цінником Устаткування для в..

20.04.2021
0
619
Полив туманом - сфери та особливості застосування

Полив туманом - сфери та особливості застосування

Сьогодні полив туман стає все більш затребуваною технологією. І дивного в її популярності нічого немає. Адже системи такого типу здатні забезпечити полив рослин, який максимально нагадує звичайний дощ. При цьому вони характеризуються своєю універсальністю і безвідмовністю. Їх ефективність не викликає нарікань, установки є абсолютно нешкідливими для рослин, а багата комплектація дозволяє з легкістю..

09.04.2021
0
699
Cистема туманоутворення

Cистема туманоутворення

Система туману була створена для роботи в умовах вулиці. У літній період застосовується для охолодження повітря в відкритих приміщеннях, і може досить легко впоратися зі спекою. Що являють собою системи туману і де вони застосовуються. Системи охолодження туманом застосовуються в закритих приміщеннях-офіси, виробничі цехи, квартири, і на відкритих об'єктах - літні кафе, веранди, майданчи..

18.03.2021
0
690
Система туманоутворення високого тиску

Система туманоутворення високого тиску

Системи туманоутворення високого тиску - технічні установки для розпилення води до дрібнодисперсного рівня з розмірами крапель від 15 мкм. Така технологія дозволяє змінити мікроклімат в приміщенні (охолодити, зволожити повітря), усунути неприємні запахи, алергени, відлякати літаючих комах і зняти статичну напругу. Установки розпилення води працюють під високим тиском, коли частинки води просто ..

18.03.2021
0
799
Що таке штучний туман і де він застосовується

Що таке штучний туман і де він застосовується

Система штучного туману - сучасне обладнання для зволоження, поліпшення мікроклімату і підтримки заданої температури. За рахунок універсальності такі установки можна використовувати на великих і малих територіях. Вони екологічні, так як в них немає хімічних холодоагентів, їх замінила звичайна вода. Принцип роботи системи штучного туману Установка високого тиску від 25+ атмосфер включає в себ..

18.03.2021
0
714