Статті

Як зробити штучний туман у домашніх умовах

Як зробити штучний туман у домашніх умовах

Штучний туман дозволяє очищати повітря, захищати рослини від комах, створювати сприятливий мікроклімат, а також охолоджувати повітря, щоб дихати легше. Але сьогодні зовсім необов'язково витрачати гроші на покупку повноцінної системи або чекати такого явища, як туман. Завдяки великій кількості компонентів, застосуванню різних матеріалів та впровадженню інноваційних технологій, вдасться самостій..

18.01.2024
0
110
Системи туману низького та високого тиску – чим вони відрізняються?

Системи туману низького та високого тиску – чим вони відрізняються?

Сучасні системи туману низького чи високого тиску активно застосовуються у різних сферах – починаючи з промисловості та закінчуючи городами, теплицями, дачними ділянками. Залежно від конкретної сфери експлуатації різних умов підбирають найбільш підходяще обладнання, враховуючи майбутні експлуатаційні умови. Усі системи поділяються на дві основні категорії: Системи високого тиску - в..

18.01.2024
0
79
Штучний туман у теплиці

Штучний туман у теплиці

Висока врожайність залежить від багатьох факторів, одним з яких є достатнє зволоження рослин, вирощених у тепличних умовах. Зрошення на сьогоднішній день виробляють із застосуванням різних способів, кожен з яких має певний набір переваг та особливостей. Одним з найпопулярніших і найрезультативніших вважається туман у теплиці. Представлений метод зрошення відрізняється простою конструкцією, а вс..

18.01.2024
0
87
Серії насосів для туману Tecnocooling та їх призначення

Серії насосів для туману Tecnocooling та їх призначення

Насоси високого тиску від італійського бренду Tecnocooling - це високотехнологічні пристрої, призначені для створення штучного туману та особливого мікроклімату в закритих  приміщеннях або на відкритому просторі. Для чого призначені насоси високого тиску? Принцип дії цих насосів заснований на процесі випаровування рідини. При цьому вода з рідкого стану переходить в газоподібний, під час..

27.04.2023
0
255
Використання систем туману високого тиску (СТВТ) на промислових об'єктах

Використання систем туману високого тиску (СТВТ) на промислових об'єктах

Системи туману високого тиску (СТВТ) - це комплекс обладнання, яке генерує туман з місцевого водопроводу (або фільтрованої води) та його подачі під високим тиском через спеціальний трубопровід (нейлонові, мідні, нержавіючі труби) до форсунок для охолодження та/або зволоження навколишнього середовища щоб утворити сприятливий мікроклімат. Основні компоненти системи туману (СТВТ): плунжерний..

21.03.2023
0
434
Система туманоутворення: пилоподавлення  та контроль запахів

Система туманоутворення: пилоподавлення та контроль запахів

СИСТЕМА ТУМАНОУТВОРЕННЯ: ПИЛОПОДАВЛЕННЯ  ТА КОНТРОЛЬ ЗАПАХІВ ВІД УКРСПЕЦЗБУТ   ПРИГНІЧЕННЯ ЗАПАХІВ І ПИЛУ ПРИ ПЕРЕРОБЦІ СМІТТЯ ТА ОЧИЩЕННЯ СТОКІВ Компанія "УкрСпецЗбут" разом з таким велетнем європейського ринку, як  "Tecnocooling" , одна з перших у нашій країні, запровадила системи контролю розповсюдження та пригнічення запаху  туманом. Систе..

02.03.2023
0
205
Системи охолодження туманом та їх застосування

Системи охолодження туманом та їх застосування

Для охолодження довкілля дедалі частіше використовуються сучасні системи охолодження туманом, які відносяться до списку найбільш економічного та екологічно чистого варіанта зниження температури. Адже питанням охолодження відкритих територій спантеличені багато власників заміських особняків, дач, приватних будинків, кафе та ресторанів, а також підприємств, заводів. Популярність представленого ме..

21.07.2022
0
455
Дезінфекція холодним туманом

Дезінфекція холодним туманом

Обробка приміщень від комах та інших шкідників здійснюється сьогодні у різний спосіб. Кожен з них має деякі переваги, але має при цьому і певні недоліки. Універсальним за низкою аспектів рішенням вважається дезінфекція холодним туманом, що дозволяє досягти необхідного результату в стислий термін і без серйозних фінансових витрат. Дезінфекція холодним туманом від вірусів Використання холодног..

29.12.2021
0
630
Консервація туману на зиму

Консервація туману на зиму

Стабільна та безпроблемна робота системи туманоутворення можлива виключно у теплий період року. У міру зниження температури ефективність функціонування погіршується, а актуальність задіяння стає дедалі нижчою. На зимовий період потрібна консервація системи туману, що дозволяє не тільки захистити її від пошкоджень, а й продовжує загальний період експлуатації комплексу. Процес консервації системи..

10.11.2021
0
836
Набір для поливу туманом

Набір для поливу туманом

Набір для створення дрібнодисперсного туману - відмінний вибір для дачників і садівників, які вирощують сільгоспкультури в теплицях, на присадибних ділянках та фермерських господарствах. Готовий набір для поливу туман дозволяє організувати правильне зрошення рослин, яке нагадує звичайний дощ. Установки нешкідливі для культур, а багата комплектація дозволяє збирати обладнання для об'єктів різно..

19.07.2021
0
789
Що являє собою штучний туман для альтанок

Що являє собою штучний туман для альтанок

Як пережити літню спеку? Іноді активність сонця настільки висока, що навіть в тіні не буває бажаної прохолоди. Прогулянка по парку, обід з друзями в кафе, відпочинок в альтанці в саду більше схожі на тортури, ніж на приємні події. Можливість отримати тепловий удар в такі дні дуже велика. Штучний туман - чергова знахідка розробників. Він був створений для стабілізації сприятливого мікроклімату, ..

24.05.2021
0
1043
Охолодження водяним туманом

Охолодження водяним туманом

Для створення комфортного мікроклімату на об'єктах різного типу і призначення використовуються різні технології. У кожної з них є не тільки свої особливості, але і переваги, а також найбільш продуктивна сфера задіяння. Але серед універсальних рішень не можна не відзначити водяний туман, який відрізняється своєю ефективністю, безвідмовністю і цілком демократичними цінником Устаткування для в..

20.04.2021
0
1081
Полив туманом - сфери та особливості застосування

Полив туманом - сфери та особливості застосування

Сьогодні полив туман стає все більш затребуваною технологією. І дивного в її популярності нічого немає. Адже системи такого типу здатні забезпечити полив рослин, який максимально нагадує звичайний дощ. При цьому вони характеризуються своєю універсальністю і безвідмовністю. Їх ефективність не викликає нарікань, установки є абсолютно нешкідливими для рослин, а багата комплектація дозволяє з легкістю..

09.04.2021
0
1247
Cистема туманоутворення

Cистема туманоутворення

Система туману була створена для роботи в умовах вулиці. У літній період застосовується для охолодження повітря в відкритих приміщеннях, і може досить легко впоратися зі спекою. Що являють собою системи туману і де вони застосовуються. Системи охолодження туманом застосовуються в закритих приміщеннях-офіси, виробничі цехи, квартири, і на відкритих об'єктах - літні кафе, веранди, майданчи..

18.03.2021
0
1087
Система туманоутворення високого тиску

Система туманоутворення високого тиску

Системи туманоутворення високого тиску - технічні установки для розпилення води до дрібнодисперсного рівня з розмірами крапель від 15 мкм. Така технологія дозволяє змінити мікроклімат в приміщенні (охолодити, зволожити повітря), усунути неприємні запахи, алергени, відлякати літаючих комах і зняти статичну напругу. Установки розпилення води працюють під високим тиском, коли частинки води просто ..

18.03.2021
0
1508
Що таке штучний туман і де він застосовується

Що таке штучний туман і де він застосовується

Система штучного туману - сучасне обладнання для зволоження, поліпшення мікроклімату і підтримки заданої температури. За рахунок універсальності такі установки можна використовувати на великих і малих територіях. Вони екологічні, так як в них немає хімічних холодоагентів, їх замінила звичайна вода. Принцип роботи системи штучного туману Установка високого тиску від 25+ атмосфер включає в себ..

18.03.2021
0
1213