Система туманоутворення високого тиску

  • Система туманоутворення високого тиску

Системи туманоутворення високого тиску - технічні установки для розпилення води до дрібнодисперсного рівня з розмірами крапель від 15 мкм. Така технологія дозволяє змінити мікроклімат в приміщенні (охолодити, зволожити повітря), усунути неприємні запахи, алергени, відлякати літаючих комах і зняти статичну напругу.

Установки розпилення води працюють під високим тиском, коли частинки води просто розсіюються в повітрі, створюючи ефект туману. Системи низького, середнього тиску в такій справі неефективні, особливо для охолодження зовнішнього повітря. Вони можуть просто не впоратися зі спекою.

Що являють собою туманні системи

Обладнання включає в себе набір форсунок, які з'єднані між собою поліамідною трубкою. Один кінець труби приєднується до насоса, що подає у форсунки воду під тиском від 70 до 100 бар. Вода через сопла розпилювачів атомізується до крапель розмірами 5 мікрон.

Потужний насос продукує величезну кількість таких мікрочастинок води щосекунди. На процес швидкого випаровування вологи витрачається теплова енергія атмосфери, так що людина відчуває приємну прохолоду. Залежно від параметрів вологості і температури навколишнього середовища, система туману готова знизити температуру в зоні своєї роботи до 15°С.

Якщо таке обладнання поставити в приміщенні, то спочатку буде відчуватися охолодження повітря. При порушенні повітрообміну надлишки туману нікуди не видаляються, тому стане рости ще і рівень вологості. Такий ефект потрібен в парниках, а перейшовши поріг вологості 90% +, туман не стане випаровуватися, а буде осідати відразу на рослини.

З чого складається система туманоутворення високого тиску

Розглянемо з яких обов'язкових компонентів складається туманоутворювач:

  • насос;
  • тонка трубка з поліаміду, що з'єднує фітинги з розпилювачами;
  • фітинги для форсунок;
  • фільтр, що очищає водопровідну воду від домішок;
  • форсунки.

Це базовий набір системи туманоутворення, але опціонально можуть знадобитися контролери, дозуючі насоси, датчики вологості, додаткові L, T або X-образні фітинги, зовнішні таймери.

Чи можна встановити систему туманоутворення своїми руками?

Так можна. Штучний туман Tecnocooling - нескладний конструктор. Монтаж типової домашньої конструкції відніме 2-4 годин часу без застосування додаткових інструментів. Якщо необхідно виконати установку туманоутворювача в ресторані або на промисловому підприємстві, то роботу краще довірити професіоналам.

Де вигідно купити систему туманоутворення в Україні?

Штучний туман компанії Tecnocooling для теплиць, ресторанів і відкритих терас використовують в с/г і промисловості. З 2010 року продукція італійського бренду офіційно поставляється в Україну компанією «УКРСПЕЦСБУТ». Склади для зберігання продукції знаходяться в Дніпрі і Києві. У компанії найнижчі ціни на систему туманоутворення і великий вибір обладнання.

Вся продукція на склади надходить прямо з заводів концерну в Італії, є сертифікація за стандартом CE. Додатково продукція відповідає нормам МС, система менеджменту компанії пройшла сертифікацію по ІСО9001:2008.

Фахівці «УКРСПЕЦСБУТ» допоможуть підібрати туманоутворювачі, комплектуючі до них, розроблять систему під ключ або окремо проект, комерційну пропозицію і технічне завдання. При бажанні можна замовити установку обладнання на приватних об'єктах і підприємствах. Щоб купити систему туманоутворення в Україні і задати питання по роботі техніки, можна набрати співробітників офіційного дилерського центру Tecnocooling за телефонами на сайті. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання.

18.03.2021 13:38:24
0
293

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!